Shadow Tactics Blades of the Shogun za darmo

2019-12-29 0 przez Pliki

Shadow Tactics Blades of the Shogun za darmo do pobrania gra na komputer PC. Shadow Tactics to hardkorowa skradanka taktyczna osadzona w Japonii w okresie Edo. Nowy Szogun przejmuje władzę nad Japonią i egzekwuje ogólnokrajowy pokój. Rekrutuje pięciu fachowców o niezwykłych umiejętnościach w zakresie zabójstw, sabotażu i szpiegostwa.

Shadow Tactics to hardkorowa skradanka taktyczna osadzona w Japonii w okresie Edo

Przejmij kontrolę nad zespołem śmiercionośnych zawodowców i przemykaj się w cieniu między dziesiątkami wrogów. Wybierz własne podejście do infiltracji potężnych zamków, zaśnieżonych klasztorów lub ukrytych obozów. Zastawiaj pułapki, truj przeciwników lub całkowicie unikaj kontaktu z wrogiem.

Grupa składa się z bardzo różnych osobowości

Współdziałanie wydaje się z początku niemożliwe. Jednak w trakcie wielu misji buduje się zaufanie i nawiązują się przyjaźnie. Postacie rozwijają własną dynamikę działania, a każdy członek będzie musiał stawić czoła swoim osobistym demonom.

Jednym z liderów zespołu jest Hayato, zwinny ninja, który cicho toruje sobie drogę wśród wrogów

Samuraj Mugen woli bardziej siłowe podejście i potrafi pokonać więcej przeciwników na raz. Aiko jest mistrzynią kamuflażu i odwraca uwagę wrogów w przebraniu gejszy. Dziecko ulicy Yuki umieszcza pułapki i wabi wrogów. Takuma polega na swoim karabinie snajperskim.

Gracz musi uważnie szacować swoje możliwości, aby realizować trudne misje:

Jak postacie będą działać w zespole? Kto najlepiej poradzi sobie z danym zadaniem? W jaki sposób najlepiej zrealizować konkretną misję? Wymyślaj swoje własne pomysłowe taktyki, aby pokonywać wrogów i kończyć misje.