Simple Sticky Notes na pulpit

2016-06-27 0 Pliki

Simple Sticky Notes na pulpit to małe pomocne narzędzie, które pozwala zdjąć wszystkie swoje irytujące żółte przypomnienia ze ściany biura i przechowywać je starannie zorganizowane na pulpicie komputera. Zapewnia prosty sposób na przypominanie o ważnych wydarzeniach.

Simple Sticky Notes na pulpit

Najważniejsze cechy:

Pełne wsparcie Unicode
RichText wsparcie
Kolorowe i Transparentne
Nadający się do druku
Przyciąganie do krawędzi pulpitu
Ukryj / Pokaż wszystkie notatki opcja
Proste Karteczki zagnieżdża się w zasobniku systemowym. Stamtąd można utworzyć nową notatkę, która pojawi się jako żółty notatkę, aby rozpocząć. Jeśli nie podoba kolor żółty, to nie jest problem, jak kolor i przejrzystość każdej karteczki mogą być zmieniane i dostosowywane. Można także dostosować rozmiar w zależności od kontekstu.

Sticky Notes na pulpit są pomysłowe narzędzie, które umożliwia użytkownikowi zauważalne i praktyczne notatki na komputerze z systemem Windows na pulpicie. To jest absolutnie idealne dla danego typu użytkownika, który potrzebuje aby zanotować wszystko aby uniknąć wpadki zapominając o wszystkim.
Jego minimalne wymagania Windows System operacyjny XP / Vista / 7/8 / 8.1 / 10 laptop lub PC z minimum 1 GHz AMD lub Intel Core procesor i 512 MB pamięci RAM oraz 1 megabajt dysku pamięci dyskowej. Jego użycie jest uroczo proste .

Ten prosty program Sticky Notes na pulpit  zebrał imponujące pochwały od swojego debiutu . Dobrze znane strony internetowe przyznany upragnione 5 gwiazdek dla programu Program oferuje pełną obsługę, aktualizacje i tworzenie kopii zapasowych, to jest rzeczywiście niezbędnik biurowy.


Autor: simplestickynotes
Wersja: bezpłatna
Rozmiar: 1 MB
Pobierz