SpyShelter Free program do wykrywania keyloggerów

2019-02-13 0 przez Pliki

SpyShelter Free program do wykrywania keyloggerów to całkowicie darmowy program zabezpieczającym komputer przed keyloggerami, czyli wszelkiego rodzaju złośliwymi programami przechwytującymi wciskane klawisze lub kliknięcia myszy, a także trojanami, rootkitami i innym oprogramowaniem szpiegującym. SpyShelter Free nie polega na antywirusowej bazie danych sygnatur, ponieważ nasze oprogramowanie rozumie, jak działa złośliwe oprogramowanieSpyShelter Free chroni zarówno przed znanymi, jak i nieznanymi zagrożeniami, które nie zostały jeszcze wykryte przez laboratoria antywirusowe.

SpyShelter Free skutecznie chroni przed kradzieżą nasze hasła, dane logujące, numery kart kredytowych i inne prywatne informacje wpisywane na klawiaturze. W czasie rzeczywistym monitoruje wszystkie słabe punkty w systemie, nie dopuszczając do uruchomienia i ataku keyloggera. SpyShelter Free oferuje kompleksową ochronę systemu w połączeniu z solidną zaporą ogniową, aby chronić Cię przed zagrożeniami online. Szybkie przetwarzanie algorytmów nie spowalnia komputera podczas skanowania w poszukiwaniu niebezpiecznych elementów. W rzeczywistości proaktywna obrona SpyShelter Free jest tak lekka, że ​​nie odczujesz żadnej różnicy w wydajności twojego komputera.

Boisz się wirusów? Program do wykrywania keyloggerów SpyShelter free pozwala na szybkie skanowanie online podejrzanych plików za pomocą wielu programów antywirusowych jednocześnie, jednym kliknięciem myszy! Teraz można również skonfigurować zewnętrzny skaner plików.

Pobierz SpyShelter Free jest bezpłatny do użytku osobistego (niekomercyjny). https://www.spyshelter.com/download-spyshelter/