Stronghold Crusader 2 za darmo do pobrania

2020-01-01 0 przez Pliki

Stronghold Crusader 2 za darmo do pobrania gra pełna wersja po polsku ze Steam. Twierdza Krzyżowiec 2 to symulator budowy zamku w nowej odsłonie po hitowej pierwszej części. Gra Twierdza powraca na pustynię Bliskiego Wschodu około 1189 roku z nowym silnikiem 3D i fizyką Havok. Firefly Studios przeniesie do trójwymiaru szybką rozgrywkę w wojne oraz symulator budowy twierdzy i zarządzania zamkiem, znane z pierwszej części gry Twierdza.

Nowa Twierdza 2 powraca do korzeni, łącząc w grze strategię czasu rzeczywistego z symulatorem budowy i zarządzania zamkiem. Graj jako brutalny Krzyżowiec lub arabski lord walczący o wolność. Prowadź swoje wojska do walki jako Ryszard Lwie Serce lub Saladyn w dwóch kampaniach historycznych z dynamicznymi zdarzeniami jak tornado czy atak szarańczy. Zostań najlepszym lordem gry Stronghold Crusader 2 zarządzając gospodarką na pustyni i szukając oaz pełnych zieleni.

Stronghold Crusader 2 do pobrania

Aby wygrać na polu bitwy będziesz musiał skorzystać z ponad 25 typów jednostek. Zwiększaj morale dzięki Sierżantowi sztabowemu, szarżuj rycerzami sasanidzkimi, spuść na wroga deszcz strzał za pomocą łuczników lub zdobywaj mury wroga przy pomocy asasynów. Gdy już się podszkolisz, sprawdź swoje możliwości w trybie potyczki Stronghold Crusader 2 lub rozegraj pojedynek online do ośmiu graczy jednocześnie. Stwórz drużyny, wybierz przeciwników komputerowych i zaprojektuj własną mapę gry, na której zagrasz w trybie potyczki lub trybie multiplayer!

Pobierz Stronghold Crusader 2 za darmo gra na komputer PC. https://store.steampowered.com/app/232890/Stronghold_Crusader_2/