The Crew 2 za darmo

2023-07-06 0 przez Pliki

The Crew 2 za darmo do pobrania na PS4 i PC graj online bez limitu na kilka dni. Od 6 do 10 lipca możesz zagrać w grę „The Crew 2” za darmo. Ta oferta może być również dostępna na innych platformach. Możesz już pobrać grę za darmo na Playstation. Opcja dostępna jeszcze na PC Ubisoft Connect, sklep Epic Games, Steam i na Stadia.

Nowa promocja otrzymamy bezpłatnie grę The Crew 2 Standard Edition. (PS4) [Free Play Days 07.07 – 13.07]

W grze The Crew 2 zasiadamy za sterami samochodów, motocykli, samolotów i łodzi, którymi przemierzamy wielki otwarty świat, obejmujący obszar całych Stanów Zjednoczonych, w towarzystwie innych graczy.

The Crew 2 za darmo

Graj za darmo od 6 do 10 Lipiec! Twój postęp zostanie zachowany, jeśli zdecydujesz się kupić grę.

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI 30 MILIONÓW GRACZY!

Zostań nową gwiazdą Motornation i poznaj MOTORFLIX. Dołącz do nich i zagraj główną rolę w telewizyjnym serialu z tematycznymi sezonami.
Nowa zawartość co dwa miesiące: nowy tryb gry, pojazdy, przedmioty kosmetyczne, stroje, wydarzenia i nie tylko!
W Sezonie 3 przygotuj się na niezapomnianą szybkościową próbę czasową biegnącą przez całe USA. Czeka na ciebie sezonowa dawka adrenaliny!

Podejmij wyzwanie amerykańskiej sceny sportów motorowych, zwiedzaj kraj i dominuj na lądzie, wodzie i w powietrzu Stanów Zjednoczonych w jednym z najbardziej oszałamiających otwartych światów, jakie stworzono. Do dyspozycji masz niezwykle szeroki wachlarz pojazdów, w których z zapartym tchem możesz rywalizować na całym terenie USA. Wspólnie z nawet 7 znajomymi w sieci masz szansę wykazać się umiejętnościami w różnych dyscyplinach motorowych.

Pobierz The Crew 2 na komputer i konsole za darmo https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0001-CUSA08609_00-THECREW2SCEE0000