Top 4 drukarki 2021 roku

2021-01-01 0 przez Pliki

Wybór odpowiedniej drukarki może okazać się trudnym zadaniem dla kogoś, kto nie posiada specjalistycznej wiedzy. Nie warto jednak kupować sprzętu bez odpowiedniego przygotowania, gdyż możemy wyrzucić pieniądze w błoto. Dowiedz się, które drukarki najchętniej wybierano w ubiegłym roku.

Do najpopularniejszego sprzętu w roku 2019 zaliczają się drukarki Samsung, HP oraz Xerox. Sprawdź, która spełnia Twoje oczekiwania.

1. Samsung SL-M 2026W

To drukarka laserowa, która charakteryzuje się dużą wydajnością oraz niskimi kosztami eksploatacji. Wyposażona jest w łączność bezprzewodową oraz technologię NFC, dzięki której można szybko drukować z różnych urządzeń mobilnych takich, jak choćby telefon czy tablet. Drukarka Samsung jest łatwa zarówno w instalacji, jak i w późniejszej obsłudze. To sprzęt o niewielkich rozmiarach, dlatego dobrze sprawdzi się w każdym domu lub biurze.

2. Xerox Phaser 3020

Drukarka monochromatyczna, z której możemy korzystać zarówno w domu, jak i w biurze. Urządzenie jest dość wydajne: drukuje około 20 stron na minutę. Konfiguracja ustawień oraz instalacja nie są skomplikowane, dlatego nawet osoby o niewielkiej wiedzy w tym zakresie, dadzą sobie radę z jej obsługą. Drukarka Xerox wyposażona jest w bezprzewodowe łącze, dzięki czemu możemy bez problemu drukować materiały z naszego telefonu lub tabletu.

3. HP DeskJet 4535 Ink Advantage

HP DeskJet to urządzenie wielofunkcyjne, które gwarantuje bardzo wysoką jakość druku. Korzystając z takiego sprzętu, możemy drukować profesjonalne zdjęcia, co jest przydatne zwłaszcza dla fanów fotografii. Drukarka posiada wbudowany panel dotykowy, poprzez  który sterujemy ustawieniami. Ułatwia to obsługę urządzenia oraz jego konfigurację. Interesującą opcją jest funkcja HP Printables. Jest to zestaw gotowych materiałów do wydrukowania, wśród których znajdują się kolorowanki dla dzieci, sudoku oraz rozmaite gry.

4. Samsung ProXpress M3820ND         

Jeśli zależy nam na profesjonalnym sprzęcie, powinniśmy inwestować w urządzenia wielofunkcyjne o wysokiej jakości. Drukarki Samsung ProXpress to sprzęt laserowy, który drukuje dokumenty w bardzo szybkim czasie – nawet 40 stron na minutę. Idealnie sprawdzi się w biurze, gdyż zwiększa wydajność pracy. Urządzenie wyposażone jest w oprogramowanie sterownika Easy Eco, dzięki czemu oszczędza pobór energii elektrycznej, a także zużywa o 20% mniej tuszu. ProXpress jest sterowane elektrycznie, posiada panel dotykowy i opcję wydruku poufnego, a także oprogramowanie Easy Printer Manager, które pozwala zdalnie zarządzać ustawieniami.

Wybór drukarki powinien zależeć od naszych możliwości finansowych, lecz przede wszystkich indywidualnych potrzeb. Mniejszy model lepiej sprawdzi się w domu, zaś w biurze – większy i szybszy. Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na zakup drukarki Samsung, HP czy Xerox, warto poczytać o konkretnych drukarkach oraz zapoznać się z ofertą różnych producentów.