Tropico 5 za darmo do pobrania

2020-12-24 0 przez Pliki

Tropico 5 za darmo do pobrania pełna wersja gry po polsku w Epic Games Store. Wróć na odległą wyspę Tropico w kolejnej odsłonie niezwykle popularnej i docenionej przez krytyków serii „symulatora dyktatora”. Rozszerz panowanie swojej dynastii od wczesnego okresu kolonialnego do XXI wieku i jeszcze dalej stawiając czoła zupełnie nowym wyzwaniom, w tym zaawansowanej mechanice handlu, technologii i badaniom naukowym, eksploracji i – po raz pierwszy w historii Tropico – kooperacji i rywalizacji wieloosobowej dla nawet 4 graczy.

Tropico 5 za darmo

  • Ery – Rozpocznij swoje panowanie w czasach kolonialnych, przetrwaj wojny światowe i wielki kryzys, zostań dyktatorem podczas zimnej wojny, a następnie poprowadź swój kraj do czasów współczesnych – i jeszcze dalej. Od XIX do XXI wieku – każda epoka niesie ze sobą własne wyzwania i możliwości.
  • Dynastia – Każdy członek dalszej rodziny El Presidente jest obecny na wyspie i może zostać wyznaczony na władcę, zarządcę, ambasadora lub generała. Zainwestuj w członków swojej dynastii, aby odblokować nowe cechy i przekształcić ich w swoje najcenniejsze atuty.
  • Badaj i odnawiaj – Rozwijaj swój naród, odkrywając nowe budynki, technologie i zasoby. Odnów stare budynki, zapewniając im lepszą wydajność.

  • Zaawansowany system handlu i flota handlowa – Stwórz globalną flotę handlową i używaj swoich okrętów do zabezpieczania szlaków handlowych do sąsiednich wysp lub światowych supermocarstw, zarówno w celu eksportu, jak i importu.
  • Eksploruj swoją wyspę – sprawdź, co kryje się za mgłą wojny. Znajdź cenne złoża surowców i zbadaj ruiny starożytnych cywilizacji.
  • Zupełnie nowa grafika – Cała grafika została przeprojektowana od podstaw, aby zapewnić Tropico 5 unikatową tożsamość wizualną. Masz do wyboru ponad 100 budynków w różnych epokach.
  • Współpraca i rywalizacja wieloosobowa – nawet 4 graczy może budować własne miasta i gospodarki na dowolnej mapie wyspy. Gracze mogą dzielić się zasobami, zaopatrzeniem i populacją lub wypowiadać sobie wojnę.


Pobierz Tropico 5 za darmo do pobrania pełna wersja gry https://www.epicgames.com/store/pl/product/tropico-5/home