Tor Browser Bundle anonimowa przeglądarka

2020-01-01 0 przez Pliki

Tor Browser Bundle anonimowa przeglądarka bez śledzenia to program, który zapewni ochronę użytkownika podczas korzystania z Internetu. Użytkownik może mieć świadomość w trakcie korzystania z programu, że wszystkie jego działania są anonimowe. Program Tor doskonale maskuje wszelkie nasze dane oraz ślady w Internecie co pozwala na swobodne prowadzenie poufnych rozmów, czy przeglądania treści na stronach www.

Tor przeglądarka anonimowa

Program zapewnia anonimowość kierując ruch internetowy poprzez rozproszoną sieć przekaźników uruchamianych przez wolontariuszy na całym świecie. Tor współpracuje z wieloma już istniejącymi aplikacjami, łącznie z przeglądarkami internetowymi, komunikatorami, zdalnym logowaniem i innymi, opartymi na protokole TCP programami.

Aplikacja zawiera w sobie Tor, zmodyfikowany Firefox ESR , TorButton TorLauncher, NoScript i HTTPS Everywhere.

Jeśli jesteś w kraju, w którym Tor jest zablokowany, możesz skonfigurować Tora, aby łączył się z mostem podczas procesu instalacji.

Wybierz „Tor jest cenzurowany w moim kraju”.

Jeśli anonimowa przeglądarka bez śledzenia Tor nie jest cenzurowany, jednym z najczęstszych powodów, dla których Tor się nie łączy, jest nieprawidłowy zegar systemowy. Upewnij się, że jest ustawiony poprawnie. Przeglądarka Tor zablokuje wtyczki przeglądarki, takie jak Flash, RealPlayer, QuickTime i inne: można nimi manipulować w celu ujawnienia twojego adresu IP.

Nie zalecamy instalowania dodatkowych dodatków lub wtyczek w przeglądarce Tor ja korzystać anonimowo z internetu

Wtyczki lub dodatki mogą omijać Tora lub naruszać twoją prywatność. Przeglądarka Tor jest już dostarczana z HTTPS Everywhere, NoScript i innymi łatami do ochrony twojej prywatności i bezpieczeństwa.

Tor Browser portable do pobrania pozwala na korzystanie z Tora na Windows, Mac OS X lub Linux bez konieczności instalowania jakiegokolwiek oprogramowania. Można go uruchomić z dysku flash USB, wyposażony w pre-konfigurowane przeglądarce internetowej, aby chronić swoją anonimowość i jest samowystarczalny przenośny.

https://www.torproject.org/download/