ESET Smart Security Premium za darmo

2020-01-01 0 przez Pliki

ESET Smart Security Premium za darmo pełna wersja do pobrania program antywirusowy. Aplikacja wykorzystuje zarówno bazy sygnatur zagrożeń jak i zaawansowaną analizę heurystyczną. ESET Smart Security Premium umożliwia również kontrolę oraz skanowanie i blokowanie zewnętrznych nośników danych, takich jak płyty CD/DVD czy pendrive\’y. Program wykorzystuje wielokrotnie nagradzany silnik skanujący z systemem wczesnego ostrzegania ThreatSense.NET. ESET Smart Security Premium tak samo jak jego pierwowzór – ESET NOD32 – duży nacisk kładzie na zabezpieczenie miejsc najbardziej narażonych na infekcje i ataki, stąd silna ochrona i skanowanie załączników wiadomości e-mail, danych pobieranych z Internetu, a także nośników wymiennych.

Zapewnia kompletną ochronę komputera. Doskonale łączy w sobie niezawodne wykrywanie zagrożeń z szybkim działaniem i utrzymaniem niezmienionej wydajności chronionego komputera. Dodatkowa warstwa ochrony skutecznie zabezpieczy Cię przed niechcianymi zagrożeniami czy kradzieżą tożsamości. Chroń swoją cyfrową tożsamość i zabezpiecz realizowane w sieci płatności online. Zabezpiecz swój laptop na wypadek kradzieży lub zgubienia i zadbaj o bezpieczeństwo dzieci, gdy korzystają z Internetu. ESET Smart Security Premium za darmo to:

  • Antywirus
  • Antyspyware
  • Antyphishing
  • Skanowanie w chmurze ESET
  • Kontrola nośników wymiennych
  • Tryb pełnego ekranu
  • Niemal niezauważalny wpływ na wydajność

Zabezpiecz dane. Szyfruj pliki i nośniki danych (np. dyski USB) – zapobiegaj w ten sposób negatywnym skutkom ich zgubienia lub kradzieży. Generuj i bezpiecznie przechowuj hasła, z których korzystasz w Internecie. Pełna licencja ESET klucz do pobrania z chomikuj za free.

Pobierz ESET Smart Security Premium za darmo po polsku https://www.eset.com/pl/home/smart-security-premium/download/