Tropico 6 za darmo

2023-07-28 0 przez Pliki

Tropico 6 za darmo do pobrania pełna wersja gry. Abonenci Xbox Game Pass Ultimate lub Xbox Live Gold mogą od dziś testować Tropico 6 za darmo. W ramach oferty Xbox Free Play Days dostępne są również trzy inne gry na konsole Xbox One i Xbox Series X|S. Gra Tropico 6 na Steam.

Zagraj na dużych archipelagach po raz pierwszy w serii. Zarządzaj wieloma wyspami jednocześnie i dostosuj się do różnych nowych wyzwań.

Wysyłaj swoich agentów na naloty na zagraniczne ziemie, aby kraść cuda świata i zabytki, by dodać je do swojej kolekcji.

Buduj mosty, buduj tunele i transportuj swoich obywateli i turystów taksówkami, autobusami i kolejkami linowymi. Tropico 6 oferuje zupełnie nowe możliwości transportu i infrastruktury.

Dostosuj dowolnie wygląd swojego pałacu i wybieraj spośród różnych dodatków.

Tropico 6 do pobrania za darmo

zawiera zmieniony system badawczy skupiający się na politycznych aspektach bycia największym dyktatorem świata.

Powracają przemowy wyborcze! Zwracaj się do ludzi i składaj obietnice, których nie możesz dotrzymać.

Online multiplayer dla maksymalnie 4 graczy

W czasach zawirowań politycznych i niepokojów społecznych ludzie domagają się wizjonerskich przywódców, którzy będą kierować losem swojego kraju przez przewidywanie i pomysłowość. Udowodnij po raz kolejny, że jesteś przerażającym dyktatorem lub kochającym pokój mężem stanu wyspy Tropico i ukształtuj los swojej własnej bananowej republiki poprzez cztery wyróżniające się epoki. Staw czoła nowym wyzwaniom na arenie międzynarodowej i zawsze pamiętaj o potrzebach swoich ludzi. Po raz pierwszy w serii zarządzaj obszernymi archipelagami, buduj mosty, aby połączyć swoje wyspy i korzystaj z nowych środków transportu i infrastruktury. Wyślij Tropico na rajdy, aby ukraść cuda świata, w tym Statuę Wolności i Wieżę Eiffla. Zmieniaj swój pałac do woli i wygłaszaj przemówienia z balkonu, aby zdobyć przychylność swoich poddanych

Pobierz Tropico 6 za darmo pełna wersja gry na konsole Xbox https://store.steampowered.com/app/492720/Tropico_6/