TutuApp za darmo do pobrania

2020-01-01 0 przez Pliki

TutuApp za darmo do pobrania aplikacja Andoid i iOS. Alternatywa Sklepu Google Play. Globalny sklep z aplikacjami dla iOS i Androida umożliwia dostęp do najlepszych gier i aplikacji za darmo.  TutuApp do zainstalowania po polsku. Dzięki nieoficjalnemu sklepowi z aplikacjami TutuApp, będziesz mógł pobierać zmodyfikowane, zhakowane i darmowe wersje swoich ulubionych aplikacji na Androida. Jak zainstalować TutuApp zamiennik sklepu play?

Aby pobrać aplikację TutuApp musisz skorzystać z tej strony. Innymi słowy, musisz pobrać APK dla Androida i ręcznie zainstalować aplikację na swoim urządzeniu.

Aplikacje android bez google play.

Korzystając z programu Tutuapp będziesz mógł pobierać zmodyfikowane wersje popularnych aplikacji, takich jak następujące, a także inne setki tysięcy aplikacji za darmo:

  • Spotify ++ : z ulepszonymi funkcjami i zablokowanymi reklamami wizualnymi i dźwiękowymi.
  • WhatsApp ++ : z większymi opcjami prywatności i mnóstwem rozszerzonych funkcji.
  • Pokemon GO : klasyczna gra rzeczywistości rozszerzonej, ale zawiera hacki, których możesz używać bez zbanowania.
  • Clash Royale : zhakowana wersja największego hitu Supercell z niekończącymi się klejnotami i eliksirem do pokonania wrogów.
  • Facebook ++ : wersja sieci społecznościowej, która integruje Messenger, dzięki czemu nie musisz używać obu aplikacji osobno.
  • Instagram ++ : mod sieci społecznościowej, w którym możesz wykonywać więcej akcji na zdjęciach należących do innych użytkowników, a nawet pobierać filmy.

Sklep z darmowymi aplikacjami android do pobrania pełne wersje apek.

Pobierz TutuApp aplikacja APK https://www.tutuapp.vip/pc/