Watch Dogs Legion za darmo do pobrania

2021-09-02 0 przez Pliki

Watch Dogs Legion za darmo do pobrania pełna wersja gry na komputer i konsole. Świetna promocja darmowy weekend od 3 do 5 września (PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S). Graj za darmo w Watch Dogs Legion na PC, konsolach PlayStation i Google Stadia. Gra zapewnia Ci swobodę w odkrywaniu swoich kreatywnych możliwości.

Twoje postępy zostaną przeniesione, jeśli zdecydujesz się zakupić grę. W Watch Dogs Legion możesz zbudować ruch oporu, aby odzyskać zbliżający się Londyn, który stoi w obliczu upadku.
Podczas gdy tryb solo będzie dostępny dla wszystkich graczy.
Xbox Live Gold / PlayStation Plus jest wymagany, aby uzyskać dostęp do trybu online podczas Darmowego Weekendu.

Przenieś swój zespół do sieci i połącz siły z maksymalnie trzema przyjaciółmi, swobodnie razem eksplorując świat lub podejmując zupełnie nowe misje w trybie współpracy i wymagającą zawartość końcową. Korzystaj z bezpłatnych, regularnych aktualizacji, dodając nowe tryby online, nagrody i wydarzenia tematyczne. Eksploruj ogromny miejski otwarty świat i odwiedź wiele słynnych londyńskich zabytków – w tym Trafalgar Square, Big Ben, Tower Bridge, Camden, Piccadilly Circus lub London Eye – i weź udział w zajęciach pobocznych, takich jak boks bareknuckle, freestyle football, nielegalne kontrakty kurierskie lub ulica sztuka.

Watch Dogs Legion do pobrania

Przenieś swój zespół do sieci i połącz siły z maksymalnie trzema przyjaciółmi, swobodnie razem eksplorując świat lub podejmując zupełnie nowe misje gry w trybie współpracy i wymagającą zawartość końcową. Korzystaj z bezpłatnych, regularnych aktualizacji, dodając nowe tryby online, nagrody i wydarzenia tematyczne.

Pobierz Watch Dogs Legion za darmo pełna wersja gry na PC https://store.ubi.com/eu/watch-dogs-legion-standard-edition/5cec2d5839798c0870c07698.html?lang=en-SK%E2%8C%A9=en_SK

lub konsole Xbox https://microsoft.com/pl-pl/p/watch-dogs-legion/c1wrx8zd77m9

lub PS https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0001-PPSA01488_00-ORWFULLGAME00000

lub Google Stadia https://stadia.google.com/games/watch-dogs-legion