Webroot SecureAnywhere Antivirus za darmo

2019-01-01 0 przez Pliki

Webroot SecureAnywhere Antivirus za darmo to program antywirusowy do wykrywania oraz usuwania wirusów z systemu operacyjnego Windows i Mac.

Aplikacja zapewnia skuteczną ochronę przed wirusami, robakami, rootkitami, keyloggerami, trojanami, komponentami adware, a także przed innymi aplikacjami szpiegującymi. Ponadto chroni komputer w czasie rzeczywistym i w momencie wykrycia nieznanego zagrożenia automatycznie go wyłącza i blokuje, a następnie przenosi go do specjalnego wirtualnego środowiska SafeStart Sandbox, w którym zostaje dokładnie przeanalizowany i przeskanowany.

Nowa wersja Webroot SecureAnywhere Antivirus ma ulepszony algorytm do wykrywania spyware – wirusów, które szpiegują i wykradają informacje z komputerów użytkowników. Dodano także moduł do ochrony rejestru systemowego, w którym może ukrywać się szkodliwe oprogramowanie, ponadto rozszerzono ochronę przed wirusami uruchomionymi w pamięci operacyjnej, a także dodano wsparcie dla systemu Windows 10.

Webroot SecureAnywhere Antivirus nie pobiera sygnatur tylko korzysta z chmury obliczeniowej. Webroot jest jednym z najlżejszych antywirusów na świecie.

Pobierz Webroot SecureAnywhere Antivirus za darmo na Windows 10, 8 i 7 https://www.webroot.com/us/en/home/products/trials/av