WindowBlinds program do zmiany wyglądu Windows

2017-01-14 0 przez Pliki

WindowBlinds to fajny program do zmiany wyglądu systemu Windows. Program umożliwia zmianę ikon, belek, okienek, menu start itp. Dodatkowo we właściwościach ekranu pojawiają się gotowe zestawy tzw. „skórek”, umożliwiających zmianę wyglądu środowiska graficznego. Skórki można także pobrać z Internetu. WindowBlinds umożliwia także wybór aplikacji, których wyglądu nie chcemy zmieniać.

WindowBlinds była jedną z pierwszych aplikacji do zmiany wyglądu systemu Windows i jest nadal jednym z najbardziej popularnych. Teraz jest bardzo szybkie i bezproblemowe w jej integracji z Windows, WindowBlinds to najlepszy wybór do zmiany wyglądu systemu.

Program do zmiany wyglądu Windows

Poprawa wyglądu okien może być bardzo trudne zadanie, szczególnie dla zaawansowanych użytkowników, którzy zazwyczaj próbują zmienić każdą część systemu operacyjnego. Mniej doświadczeni użytkownicy mają teraz szansę zrobić dokładnie to samo bez zbytniego głąb technicznych rzeczy dzięki WindowBlinds.

Aplikacja ta została opracowana specjalnie do zmiany interfejsu systemu Windows, oferując absolutnie świetny pakiet narzędzi, każdy z nich powinno się zmienić w szczegółach system operacyjny.

Zasadniczo WindowBlinds do ściągnięcia ma prawo zmienić wygląd Windows „całkowicie, w tym stylu wizualnym, tapety, wygaszacze ekranu, dźwięki, ikony pulpitu i wiele, wiele innych rzeczy.

Podczas testowania go, nie ograniczały się tylko przy użyciu standardowych tematów zawartych w pakiecie, więc spróbowaliśmy niektóre pobrane z Internetu, a wyniki były imponujące bardzo dużo czasu.

Z WindowBlinds do pobrania można indywidualnie dostosować poziom przezroczystości dla menu Start, paska zadań i okien. Również bogactwo tekstur i tapet, które towarzyszą każdej styl wizualny daje coś miłego do zabawy.

Oprócz wielu zmian wizualnych, które można wykonać, WindowBlinds download pełna wersja jest wyposażony w menu ustawień, które umożliwia wszechstronne skonfigurowanie bardzo szczegółowo opcje bieżących aplikacji.

Dla wszystkich, którzy potrzebują łatwego w użyciu narzędzie, które może sprawić, że wyglądają naprawdę specjalnego systemu Windows, oprogramowanie to jest jedna z aplikacji, aby spróbować. Bardzo łatwy w użyciu i wystarczająco dużo funkcji, aby zaspokoić potrzeby wszystkich użytkowników, WindowBlinds – program do zmiany wyglądu Windows pewno zarabia miejsce na liście rekomendacji.

Pobierz WindowBlinds pełna wersja do pobrania za darmo. https://www.stardock.com/products/windowblinds/