Windows 10 darmowy dla użytkowników Windows 7 i 8.1

1 stycznia 2020 0 Pliki

Microsoft oficjalnie potwierdził, że Windows 10 darmowy do pobrania dla użytkowników Windows 7 i 8.1. Z takiej możliwości będzie można skorzystać przez rok od wydania najnowszego systemu Microsoftu.

Windows 10 darmowy dla użytkowników Windows 7 i 8.1

W ten sposób firma chce skonsolidować swój produkt aby dzięki temu Windows 10 szybciej zdobywał udziały w rynku.
O darmowej aktualizacji systemu Windows 10 do pobrania plotki krążyły w sieci od dawna. Terry Myerson na konferencji Microsoftu potwierdził, że właściciele systemów Windows 7, Windows 8.1 i Windows Phone 8.1 otrzymają możliwość przeniesienia się na najnowsze oprogramowanie bez żadnych opłat. Co ciekawe Microsoft określa swój nowy system jako usługę.

windows-10

Przedstawiciel firmy uważa, że dzięki temu że Windows 10 za darmo do pobrania dla użytkowników Windows 7 i 8.1 przedłuży to żywotność wielu urządzeń, dzięki czemu deweloperzy będą w stanie dostarczać na nie więcej programów.
Windows 10 do ściągnięcia oprócz oczywistych zalet jak choćby obsługa najnowszej wersji DirectX 12 (ważna dla graczy), czy długi okres wsparcia (aktualizacje i krytyczne poprawki), oznacza to sporą unifikację oprogramowania posiadanego przez użytkowników. Dzięki temu możemy liczyć na szybsze rozwiązanie problemów związanych np. z niekompatybilnością nowego sprzętu.

Pobierz Windows 10 za darmo dla użytkowników Windows 7 i 8.1.