Killing Floor 2 za darmo

2022-07-06 0 przez Pliki

Killing Floor 2 za darmo do pobrania pełna wersja gry na komputer to strzelanka FPS opracowana i wydana przez Tripwire Interactive, z późniejszym wsparciem Sabre Interactive. Gra do odebrania od 7 lipca, 17.00 do 14 lipca, 17.00 na Epic Games

W KILLING FLOOR 2 gracze udają się do kontynentalnej Europy po tym, jak została opanowana przez przerażające, zabójcze klony zwane ZED-ami — stworzone przez zbuntowanych pracowników Horzine Corporation. Tryb współpracy dla 6 graczy i chaotyczna rzeźnia ZED-ów dla 12 graczy.

KILLING FLOOR 2 do pobrania

cywilizacja pogrążyła się w chaosie, rządy upadły, a siły zbrojne są systematycznie eliminowane. Jednak nie wszyscy stracili nadzieję. Osobliwa zbieranina cywilów, żołnierzy i najemników połączyła siły, aby walczyć z zetami. Witamy w Killing Floor. Katastrofa spowodowana nieudanym eksperymentem Horzine szybko rozprzestrzeniła się w niesamowitym tempie, doprowadzając do paraliżu Unii Europejskiej. Zaledwie miesiąc temu pierwszy atak epidemii zetów z oryginalnej gry KILLING FLOOR przeszedł przez Londyn. Teraz zety są wszędzie.

Cywilizacja pogrążyła się w chaosie. Środki łączności nie działają, rządy upadły, a siły zbrojne są systematycznie eliminowane. Mieszkańcy Europy walczą o przeżycie. Nieliczni, którym udało się przetrwać, szukają kryjówek. Jednak nie wszyscy stracili nadzieję. Osobliwa zbieranina cywilów, żołnierzy i najemników połączyła siły, aby walczyć z zetami, atakując z baz operacyjnych rozsianych po całej Europie. Po wykryciu epidemii gracze są wysyłani do miejsc, w których występują zety, aby za wszelką cenę zniszczyć zagrożenie. Witamy w Killing Floor gra strzelanka dla każdego.

Pobierz Killing Floor 2 za darmo gra na komputer https://www.epicgames.com/store/pl/product/killing-floor-2/