Wolfenstein: Enemy Territory za darmo do pobrania

2020-01-07 0 przez Pliki

Wolfenstein: Enemy Territory za darmo do pobrania pełna wersja gry po polsku to multiplayerowa gra osadzona w realiach największego konfliktu zbrojnego w dziejach. Przed rozpoczęciem gry należy opowiedzieć się za jedną ze stron konfliktu, a następnie dokonać wyboru profilu własnej osoby (inżynier, medyk, field ops lub żołnierz). Gra Wolfenstein: Enemy Territory jest niezwykle popularna, a dzięki olbrzymim możliwościom konfiguracji jakie oferuje gra, bez problemu można dostosować ją do prawie każdego rodzaju sprzętu. Duża ilość serwerów w Polsce i na świecie, mnóstwo map do wyboru, różne tryby gry i rzesze graczy z całego świata gwarantują moc wrażeń i olbrzymią satysfakcję z gry.

Wolfenstein: Enemy Territory za darmo

dostępna do pobrania, darmowa gra dla wielu graczy, w której gracze toczą wojnę jako Axis lub Alianci w walce zespołowej. To gra zespołowa; wygrasz lub upadniesz wraz ze swoimi towarzyszami. Jedynym sposobem na osiągnięcie celów prowadzących do zwycięstwa jest współpraca, w której każdy gracz osłania swoich członków drużyny i korzysta ze specjalnych zdolności klasy w porozumieniu z innymi.

Wolfenstein: Enemy Territory oferuje wsparcie dla wielu graczy dla 32 graczy. Jest to ostateczny test komunikacji i pracy zespołowej na polu bitwy. Gracze dołączają do walki jako jedna z pięciu różnych klas postaci, z których każda ma unikalne zdolności bojowe. Każda drużyna Osi lub Sojuszników może podzielić się na mniejsze drużyny ogniowe w celu szybkiej i łatwej komunikacji za pomocą intuicyjnego systemu wiadomości i dynamicznej mapy dowodzenia całym polem bitwy.

Pobierz Wolfenstein: Enemy Territory za darmo pełna wersja na komputer. https://www.splashdamage.com/games/wolfenstein-enemy-territory/