Galactic Civilizations III za darmo

2022-01-07 1 przez Pliki

Galactic Civilizations III za darmo do pobrania pełna wersja gry po polsku od Epic Games Store. Zbuduj cywilizację, która wytrzyma próbę czasu! Wybieraj spośród dziesiątek unikalnych ras i wyrób sobie markę w całej galaktyce dzięki dyplomacji, szpiegostwu, postępowi technologicznemu i nie tylko.

Do odebrania gra za darmo od 13 stycznia, 17.00 do 20 stycznia, 17.00.

Co gdyby pewnego dnia okazało się, że ludzie nie są sami w galaktyce? Przemierzając kosmos, ludzkość natrafiła na obce cywilizacje, z których każda posiada własną historię i pobudki do zdobycia renomy. Rasy Human, Drengin, Altarian i wiele innych czekają, aż je wybierzesz i poprowadzisz ich cywilizację do złotego wieku w jednej z największych gier strategicznych 4X, jakie kiedykolwiek powstały! Opracowuj nowe technologie, projektuj statki kosmiczne i kolonizuj nowe światy, stawiając czoła zagrożeniom i wyzwaniom z nowych i tajemniczych źródeł. Negocjuj umowy handlowe i układy, prowadź wojny, szpieguj wrogów i wyróżniaj najlepszych obywateli. A gdy zakończysz grę, zacznij od początku jako jedna z wielu obcych cywilizacji, charakteryzujących się własną historią, drzewkiem technologicznym, częściami statków i nie tylko. Teraz gra Galactic Civilizations III jest dostępna w zestawie z dodatkami „Crusade” i „Mega Events”, które wzbogacają rozgrywkę! Dołącz do galaktycznych przywódców już dziś i odpowiedz na pytanie: jak będziesz rządzić galaktyką?

Każda nowa rozgrywka oferuje szeroki wachlarz opcji konfiguracji wielkość mapy, bogactwo planet i zasobów, częstotliwość występowania wydarzeń oraz inne aspekty aby dać Ci wyjątkowe wrażenia z gry za darmo. Galactic Civilizations III pozbywa się również liniowych warunków zwycięstwa, oferując graczowi wiele celów, które można obrać, aby odnieść zwycięstwo takich jak podbój militarny, dominacja kulturowa, technologiczna supremacja czy wygrana dyplomatyczna. Wszystko to wieńczy bogaty i szczegółowy edytor statków, gwarantujący pogłębione i ekscytujące wrażenia. Zadecyduj, jak będziesz rządzić swoją galaktyką.

Galactic Civilizations III do pobrania

— Niepowtarzalny otwarty świat — każda rozgrywka cechuje cię własną mapą, światami i stojącymi przed graczem wyzwaniami. Wszystko to na olbrzymią skalę. Graj przeciw 16–100 przeciwnikom.— Wiele sposobów na wygraną — zwyciężaj poprzez podbój militarny, dominację kulturową, technologiczną supremację lub zwycięstwo dyplomatyczne.— Olbrzymie drzewko technologiczne — rozwijaj drzewko technologiczne o ogromnej wielkości i głębi. Każda grywalna frakcja posiada swoją unikalną specjalizację.— Personalizacja frakcji i statków — stwórz cywilizację o odrębnym wyglądzie, statkach, technologii, a nawet opcji zarządzania nimi przez SI.— Głębia gospodarcza — każdy świat jest wyjątkowy i opływa w wiele różnych zasobów, które w każdej rozgrywce mogą wpłynąć na przyjętą przez gracza strategię.— Gubernatorzy planetarni („Planetary Governors”) — polegaj na zindywidualizowanych przywódcach, którzy będą zarządzać Twoimi światami, decydując o rodzaju udoskonaleń i odpowiednim momencie dla ich budowy, co pozwoli Ci skupić się na realizacji większych celów strategicznych.— Artefakty („Artifacts”) — potężne przedmioty zakopane na planetach w całej galaktyce dadzą Twojej cywilizacji natychmiastowy dostęp do nowych umiejętności.— Hiperbramy („Hypergates”) — zbuduj potężne bramy, które po połączeniu pozwolą Twoim flotom na jeszcze szybsze przemieszczanie się w nadprzestrzeni.— Szpiegostwo („Espionage”) — szpiedzy mogą wykradać technologie, rozsiewać plotki wprowadzające niepokoje społeczne, sabotować wrogie światy, a nawet przeprowadzać zamachy na obywateli wroga.— Galaktyczni obywatele („Galactic Citizens”) — określ przeznaczenie swojej cywilizacji poprzez utalentowane jednostki — obywateli. Wybieraj z przeszło kilkunastu niepowtarzalnych ról, takich jak dowódca, inżynier, rolnik czy celebryta.— Galaktyczne wydarzenia („Galaxy-wide Events”) — rozwiązuj problemy na galaktyczną skalę.

Pobierz Galactic Civilizations III za darmo pełna wersja gry https://www.epicgames.com/store/pl/product/galactic-civilizations-iii/home