3 darmowe motywy WordPress od Themeforest

2020-09-04 1 przez Pliki

3 darmowe motywy WordPress od Themeforest.net do pobrania bezpłatnie w promocji o łącznej wartosci $117. Aby ściągnąć darmowy motyw WordPress, kliknij zielony przycisk 'Sign in and download for free’ i zaloguj się celem pobrania.  Darmowe motywy WordPress to Intrinsic, Mifo i Kloud.

Aby ściągnąć, szukajcie zielonego przycisku 'Sign in and download for free’ i zalogujcie się celem pobrania. 

Pobierając ten element, zgadzasz się na warunki zwykłej licencji . Wsparcie i aktualizacje nie są dostępne dla bezpłatnych plików.

Intrinsic to wspaniały, kreatywny, estetyczny i sprawny technicznie motyw WordPress do osobistego portfolio. Zbudowany w pełni z podstawowymi elementami WordPressa, ten motyw daje moc dzięki Elementorowi, WPBakery Page Builder (dawny Visual Composer), a także sprawia, że ​​blok kształtuje Twoją witrynę w Twoich rękach. Obejmuje portfolio, galerie, prezentacje, blogi dla projektantów do stworzenia unikalnej strony internetowej. Możesz dosłownie zbudować witrynę portfolio z dowolnej niszy za pomocą tego wspaniałego motywu. Temat nie ogranicza się tylko do projektantów i można go łatwo dostosować do szerokiego zakresu zastosowań, takich jak fotografowie, agencje kreatywne, wesela, strony o modzie, blogi o sztuce i dowolna kreatywna witryna internetowa. https://themeforest.net/item/intrinsic-creative-personal-portfolio-wordpress-themes/23153655

Mifo – to nowoczesny, czysty, kreatywny motyw WordPress z portfolio. Ten motyw pasuje do wszystkich agencji kreatywnych, projektantów, freelancerów, programistów lub innych kreatywnych osób itp. Zawiera wysokiej jakości uniwersalne wersje demonstracyjne i wiele wbudowanych stron wewnętrznych, takich jak strona o mnie, o mnie, strony z portfolio, strona zespołu, wiele blogów układy, strony sklepów itp. Jest w 100% responsywny, dzięki czemu będzie dobrze działał na wszystkich inteligentnych urządzeniach (smartfony, tablety, komputery PC i komputery stacjonarne). Jest również dobrze udokumentowany i wyraźnie zakodowany, dzięki czemu każdy może go łatwo zmienić.

Ten motyw jest obsługiwany przez RTL i gotowy do tłumaczenia. Chodź też to niesamowita strona sklepu z WooCommerce. Jest bardzo w użyciu i bardzo przejrzysty. https://themeforest.net/item/mifo-creative-portfolio-wordpress-theme/22041789

Kloud to angażujący i kuszący, stymulujący wizualnie i plastyczny, profesjonalny i dopracowany, responsywny, wielofunkcyjny motyw witryny WordPress. Kloud to solidna platforma do tworzenia wszelkiego rodzaju pięknych, nowoczesnych stron internetowych w szybki i nieskomplikowany sposób, z dużą swobodą w wizualnym i kreatywnym stylizowaniu.

https://themeforest.net/item/kloud-creative-multipurpose-wordpress-theme/21298748

Dzisiaj strony www to już nie prosty html z tekstem, ale rozbudowane oprogramowanie, które ma ogromne możliwości. Dlatego też zarówno twórcy stron internetowych, jak i wolni strzelcy rozwijają systemy zarządzania treścią CMS, a także dodatki do nich. Część z nich jest tworzona i ciągle rozwijana bezpłatnie, ale istnieje również cały pakiet wtyczek, modułów oraz komponentów, których twórcy nastawieni są na zyski i zwrot poniesionych kosztów.

I tak strony www wyposażone w CMS WordPress mają ogromne możliwości, które pozwalają na tworzenie nie tylko stron firmowych, ale także rozbudowanych portali www, a także portali społecznościowych.

Innym ciekawy dodatek do systemu WordPress to Woocommerce, który przemienia Wordpressa w bardzo funkcjonalny i ciekawy sklep internetowy, który posiada podział na kategorie, wyszukiwarkę, możliwość ewidencji zamówień, a także przyznawania kodów rabatowych. To tylko nieliczne z możliwości jakie posiadają strony www, oparte na WordPressie, ponieważ inne niezależne dodatki stanowią ogromny zasób możliwości tego systemu, takie jak kalendarz rezerwacji i wydarzeń, newslettery, galerie, wtyczki społecznościowe, a także wiele innych ciekawych funkcjonalności.

WordPress jest bardzo intuicyjnym systemem zarządzania treścią, w przeciwieństwie do skomplikowanego Drupala czy pełnej błędów Joomli. Użytkownicy bardzo chętnie go używają nie tylko do tworzenia bloga ale do zaawansowanych stron internetowych. Należy pamiętać o tym aby WordPressa na bieżąco aktualizować ponieważ zmniejsza to ryzyko włamania na stronę www.

Do WordPressa można zakupić szablony, które są proste w obsłudze. Można zainstalować je bez większej znajomości systemu. Ich dostosowanie wymaga jednak pewnej wiedzy dlatego tu warto skorzystać z usług firm programistycznych. Koszt instalacji szablonu w Warszawie jest różny i zależy od specyfiki projektu. Można założyć, że jest to od 300 do 3000 złotych.

Oprócz dodatków związanych z funkcjami strony www istnieje również wiele wtyczek, które ułatwiają optymalizację strony www. Do grona tego typu dodatków można zaliczyć SEO by Yoast. Jest to wtyczka pozwalająca nadawać poszczególnym podstronom meta dane, takie jak opis oraz słowa kluczowe. Dodatki SEO pozwalają także na tworzenie prostych linków, poprzez użycie modułu mod_rewrite oraz pliku. htacess.

Jak widać możliwości jakie posiadają darmowe systemy zarządzania treścią są ogromne. Przy pomocy kilku kliknięć możemy stworzyć nie tylko firmowe strony internetowe, ale także sklepy, portale sportowe i społecznościowe, czy też stronę agencję nieruchomości. Jedyne ograniczenia jakie posiadają tego typu systemu wynikają z braku dodatków, które jednak są cały czas tworzone i rozwijane przez licznych twórców.