Google One 2TB za darmo 6 miesięcy

2023-10-04 0 przez Pliki

Google One 2TB za darmo 6 miesięcy subskrypcji w promocji.  Trzeba dodać kartę, subskrypcję można od razu anulować i zostaje ważna do kwietnia 2024.

Jedna subskrypcja, która pozwala na pełne wykorzystanie możliwości Google. Miejsce w chmurze, kopia zapasowa danych, sieć VPN i inne usługi zapewniają bezpieczeństwo Twojej cyfrowej aktywności. Zachowaj wspomnienia z całego życia, mając pewność, że są bezpieczne dzięki Google One. Bezpiecznie przechowuj swoje wspomnienia i pliki, tworząc ich kopie zapasowe w chmurze. Zwiększ poziom ochronyonline dzięki usłudze VPN w Google One i raportowi z dark webu.

Uzyskaj dostęp do funkcji edycji Zdjęć Google, nagród w Google Store oraz innych korzyści. Więcej miejsca na dane w Gmailu, Zdjęciach i na Dysku oraz bezproblemowe tworzenie kopii zapasowych na wszystkich urządzeniach. Pakiety zaczynają się od 100 GB miejsca. Uzyskaj nawet 10% zwrotu za urządzenia i akcesoria kupione w Google Store. Poza tym dzięki ofertom i funkcjom specjalnym przeznaczonym tylko dla subskrybentów jeszcze lepiej wykorzystasz możliwości Google. Mogą obowiązywać dodatkowe warunki.

Więcej na stronie https://one.google.com/about?hl=pl