Ad-Aware Pro antywirus za darmo

2019-01-26 0 przez Pliki

Ad-Aware Pro antywirus za darmo to pakiet zabezpieczający, który zapewnia ochronę przed wirusami, malware, spyware, phishingiem, spamem i niebezpiecznymi stronami internetowymi.

Najważniejszą częścią aplikacji jest skaner antywirusowy, w skład którego wchodzą dwa współdziałające ze sobą silniki antywirusowe, bazujące na sprawdzonej technologii antyspaware tego producenta.

Baza sygnatur wirusów aktualizowana jest automatycznie kilka razy w ciągu dnia. Moduł antywirusowy zabezpiecza użytkownika również przed reklamowymi oraz komponentami, których zadaniem jest kradzież poufnych danych użytkownika, oraz nowymi nie znanymi typami zagrożeń. Ad-Aware Pro Security posiada także zaporę sieciową, filtrującą ruch z i do komputera. Dodatkowo ma narzędzie antyspamowe do wykrywania i usuwania niechcianych wiadomości mailowych oraz zaawansowaną technologię tzw. piaskownicy (sandbox).

Adaware antywirus pro zapewnia pełną linię obrony przed hakerami, cyberzagrożeniami i złośliwym oprogramowaniem. Rewolucyjne wykrywanie zagrożeń jest oparte na zaawansowanej technologii ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, która blokuje i eliminuje wszelkie zagrożenia na twoim komputerze. Pozwól, aby adaware antywirus pro zapewniał Ci niezawodność i spokój, kiedy tylko chcesz. Zdobądź to teraz!

Pobierz Adaware antywirus za darmo https://www.adaware.com/antivirus-pro