avast! Free Antivirus

5 sierpnia 2016 0 przez Admin

avast! Free Antivirus to darmowy do celów niekomercyjnych, popularny i nie wymagający dużej ilości zasobów systemowych program antywirusowy. Aplikacja posiada osłonę plików, poczty elektronicznej, WWW, P2P, komunikator, ochronę sieciową i monitorowanie zachowań. avast! wykrywa również potencjalnie niepożądane programy do zdalnego administrowania oraz komercyjne rejestratory naciskanych klawiszy. avast! Free Antivirus wyposażony został w mechanizm filtracji stron internetowych oraz w tak zwaną piaskownicę (AutoSandbox) działającą na zasadzie maszyny wirtualnej. W przypadku pobrania pliku lub programu z sieci web, te wpierw zostaną uruchomione w piaskownicy. Jeśli okaże się, że nie ma zagrożenia, to antywirus zezwoli na zwykłe uruchomienie. Dodatkowo avast! Free Antivirus download został zaopatrzony w gadżet na pulpit i wtyczkę do przeglądarek internetowych avast! WebRep, która wyświetla ocenę reputacji danej strony WWW.
Najnowsza wersja  wnosi wiele pozytywnych zmian w wyglądzie i obsłudze aplikacji. Jednocześnie Avast! Free Antivirus wciąż jest skuteczny i wydajny i łatwy w obsłudze. Nowa wersja aplikacji jest ładniejsza, oparta na kafelkach w stylu systemu operacyjnego.

Avast! Free Antivirus

do pobrania to także znacznie większa wydajność. Sam proces skanowania dzięki nowemu silnikowi został zoptymalizowany. Także wykorzystanie pamięci operacyjnej zostało zoptymalizowane. Dzięki czemu program nie obciąża tak komputera, co zarazem zwiększa komfort naszej pracy.  Teraz aplikacje avast! oferują zaktualizowany moduł SafeZone przeznaczony do prowadzenia bezpiecznych zakupów online i transakcji bankowych. Nowością jest, że użytkownik ma możliwość szybkiego przełączania się pomiędzy wyizolowaną przeglądarką avast!, a domyślna systemową. Dodatkowo użytkownik może automatycznie otwierać strony banków bezpośrednio w trybie SafeZone avasta. W instalatorze programu znajdziemy również nową wersję dodatku do przeglądarek informującą użytkownika o potencjalnie niebezpiecznych stronach WWW.
Nowa aktualizacja Nitro do programu antywirusowego Avast free wprowadza zmianę polegającą na tym, że duża część analiz będzie przeprowadzana w chmurze, a nie w systemie, co do tej pory mogło spowalniać pracę urządzenia.

Pokonaj wirusy, złośliwe oprogramowanie, próby kradzieży prywatności i wiele więcej. Chroń swój telefon lub tablet z systemem Android dzięki naszej nowej, udoskonalonej aplikacji Avast Mobile Security. Avast SecureLine zapewnia Ci połączenie VPN dla urządzeń iOS. Ochraniaj swoją prywatność i oglądaj ograniczoną zawartość stron podczas podróży. Pobierz program Avast w domu, firmie i na urządzeniach mobilnych – zabezpiecz się w każdej sytuacji.

Program kompatybilny z systemami Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP SP3.

avast! Free Antivirus dostępny jest do pobrania na PC, Mac, Android, iPhone/iPad.


Autor: AVAST Software a.s.
Wersja: 2016
Rozmiar: 6 MB
Pobierz