Avast Free Antivirus

2020-01-01 0 przez Pliki

avast! Free Antivirus to darmowy antywirus do pobrania po polsku do celów niekomercyjnych, popularny i nie wymagający dużej ilości zasobów systemowych program antywirusowy za darmo. Aplikacja posiada osłonę plików, poczty elektronicznej, WWW, P2P, komunikator, ochronę sieciową i monitorowanie zachowań. avast! wykrywa również potencjalnie niepożądane programy do zdalnego administrowania oraz komercyjne rejestratory naciskanych klawiszy. avast! Free Antivirus wyposażony został w mechanizm filtracji stron internetowych oraz w tak zwaną piaskownicę (AutoSandbox) działającą na zasadzie maszyny wirtualnej. W przypadku pobrania pliku lub programu z sieci web, te wpierw zostaną uruchomione w piaskownicy. Jeśli okaże się, że nie ma zagrożenia, to antywirus zezwoli na zwykłe uruchomienie. Dodatkowo avast! Free Antivirus download został zaopatrzony w gadżet na pulpit i wtyczkę do przeglądarek internetowych avast! WebRep, która wyświetla ocenę reputacji danej strony WWW.
Najnowsza wersja  wnosi wiele pozytywnych zmian w wyglądzie i obsłudze aplikacji. Jednocześnie Avast! Free Antivirus wciąż jest skuteczny i wydajny i łatwy w obsłudze. Nowa wersja aplikacji jest ładniejsza, oparta na kafelkach w stylu systemu operacyjnego.

Avast darmowy antywirus

do pobrania to także znacznie większa wydajność. Sam proces skanowania dzięki nowemu silnikowi został zoptymalizowany. Także wykorzystanie pamięci operacyjnej zostało zoptymalizowane. Dzięki czemu program nie obciąża tak komputera, co zarazem zwiększa komfort naszej pracy.  Teraz aplikacje avast! oferują zaktualizowany moduł SafeZone przeznaczony do prowadzenia bezpiecznych zakupów online i transakcji bankowych. Nowością jest, że użytkownik ma możliwość szybkiego przełączania się pomiędzy wyizolowaną przeglądarką avast!, a domyślna systemową. Dodatkowo użytkownik może automatycznie otwierać strony banków bezpośrednio w trybie SafeZone avasta. W instalatorze programu znajdziemy również nową wersję dodatku do przeglądarek informującą użytkownika o potencjalnie niebezpiecznych stronach WWW.
Nowa aktualizacja Nitro do programu antywirusowego Avast free wprowadza zmianę polegającą na tym, że duża część analiz będzie przeprowadzana w chmurze, a nie w systemie, co do tej pory mogło spowalniać pracę urządzenia.

Pokonaj wirusy, złośliwe oprogramowanie, próby kradzieży prywatności i wiele więcej. Chroń swój telefon lub tablet z systemem Android dzięki naszej nowej, udoskonalonej aplikacji Avast Mobile Security. Avast SecureLine zapewnia Ci połączenie VPN dla urządzeń iOS. Ochraniaj swoją prywatność i oglądaj ograniczoną zawartość stron podczas podróży. Pobierz program Avast w domu, firmie i na urządzeniach mobilnych – zabezpiecz się w każdej sytuacji.

Oferuje dostęp do największej na świecie sieci detekcji zagrożeń, algorytmów opartych na technologii uczenia maszynowego, modułu łatwego zarządzania hasłami oraz narzędzi dbających o bezpieczeństwo sieci domowej. A do tego nie spowalnia komputera.

Darmowy program antywirusowy do ściągnięcia pełna wersja po polsku oferuje nam ochronę w czasie rzeczywistym przed działaniem różnych groźnych wirusów, koni trojańskich, programów szpiegujących (spyware), keyloggerów, rootkitów oraz innego rodzaju złośliwego oprogramowania, które zagraża naszemu komputerowi. Dodatkowo avast! Free Antivirus monitoruje także wczytywane strony internetowe i pocztę elektroniczną (e-mail), co może się okazać bardzo przydatną funkcją. Aplikacja avast posiada nowoczesny i przyjazny w obsłudze interfejs użytkownika.

Avast darmowy antywirus do pobrania oferuje dostęp do największej na świecie sieci detekcji zagrożeń, algorytmów opartych na technologii systemów uczących się, modułu łatwego zarządzania hasłami oraz narzędzi dbających o bezpieczeństwo sieci domowej. A do tego nie spowalnia komputera. Pełne wersje do pobrania z chomikuj za darmo.

Program kompatybilny z systemami Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP SP3.

Pobierz avast! Free Antivirus na PC, Mac, Android, iPhone/iPad. https://www.avast.com/pl-pl/free-antivirus-download