Ad Muncher – bloker reklam

1 stycznia 2017 0 Pliki

Ad Muncherbloker reklam – to dobry program do blokowania reklam za darmo dla wszystkich przeglądarek Chrome, Firefox, Opera, Safari, Internet Explorer, Maxthon, Netscape czy Flock i programów wyświetlających reklamy takich jak Pando, SopCast, ICQ, Morpheus, Kazaa, Grokster, Paltalk, iMesh, Bearshare, LimeWire, TVAnts.

Ad Muncher – bloker reklam

może być skonfigurowany tak, aby zablokować wszystko, co denerwuje muzyka i dźwięik; Kolorowe paski przewijania; Self-zapamiętywania; Automatyczne przeładowanie strony; Dostosowane zakładek i paska adresu ikony; Zakłócanie kliknięć myszką.

Możesz dodać własne filtry do Ad Muncher – bloker reklam, aby usunąć część witryny, która przeszkadza. Niektóre kategorie filtrów dostępnych obejmują usunąć linki do URL, usuwanie obrazów lub z zawartości, etc pobierania bloku URL, usuń skrypty z tekstem, usunięcia tablic z tekstem, usunąć div i rozciąga się z tekstem.

Można również w Ad Muncher – bloker reklam wymienić sekcje strony internetowej z własnym zawartości za pomocą “Zamień tekst” filtry. Ad Muncherbloker reklam sprawia, że ​​przeglądanie stron internetowych staje się przyjemne ponownie.


Autor: admuncher
Wersja: darmowa
Rozmiar: 1 MB
Pobierz