Overwatch za darmo

2021-06-24 2 przez Pliki

Overwatch za darmo na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Dwa tygodnie grania za darmo w Overwatch PC/PS4/Xbox One. W ramach Xbox Free Play Days do końca weekendu posiadacze abonamentu Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą grać za darmo.

Niezwykli bohaterowie. Epickie chwile. Tylko w Overwatch.

Dołącz do ponad 50 milionów graczy i wejdź do świata Overwatch. Wybierz bohatera spośród całej plejady żołnierzy, naukowców, awanturników i odmieńców. Zaginaj czas, łam prawa fizyki i stosuj arsenał uzbrojenia oraz niesamowitych mocy. Zmierz się z przeciwnikami w charakterystycznych miejscach na całym świecie w tej wyznaczającej nowe standardy strzelance drużynowej. Nie przegap okazji.

Przyśpieszaj i spowalniaj czas. Niszcz wrogów z powietrza w eksperymentalnym, opancerzonym kombinezonie z napędem odrzutowym. Trop swoje ofiary jako widmowy zabójca, który może pojawić się wszędzie i w najmniej oczekiwanej chwili. Używaj mocy takich jak Smoczy Strzał, Transcendencja czy Uderzenie Grawitonowe. Każdy bohater dysponuje innym zestawem niesamowitych zdolności, które mogą zmienić przebieg całej gry.

Każdy bohater ma inny punkt widzenia na pole walki, wyjątkowe motywacje i historię. Możesz być bohaterem minionej epoki, dzierżącym Młot Rakietowy i walczącym o honor, robotem-mnichem z misją zlikwidowania przepaści dzielącej rodzaj ludzki i maszyny, genetycznie wyhodowanym gorylem, który przy okazji jest genialnym naukowcem, a także wieloma innymi postaciami.

Kiedy dołączysz do walki ze znajomymi i towarzyszami broni, współpraca będzie miała kluczowe znaczenie dla przetrwania. Staranna koordynacja działań zadecyduje o zwycięstwie lub porażce, a twoja drużyna będzie mogła łączyć potężne moce, aby uzyskać piorunujący efekt.

Bezpłatna wersja próbna gry będzie dostępna do

  • Battle.net:‌ Overwatch PC – graj za darmo
  • PlayStation Store:‌ Overwatch PS4 / PS5 – graj za darmo
  • Microsoft Store:‌ Overwatch Xbox One / Xbox Series – graj za darmo