Arcabit Internet Security polski antywirus

2019-02-10 0 przez Pliki

Arcabit Internet Security polski antywirus za darmo do pobrania to pakiet zabezpieczający do ochrony komputera przed wszelkiego rodzaju wirusami, trojanami i innymi zagrożeniami występującymi w internecie. Program antywirusowy wyposażony jest w stale aktualizowaną, rozbudowaną bazę wirusów. W przypadku wykrycia zagrożenia możliwe jest natychmiastowe określenie stopnia zagrożenia i potencjalnych strat wynikających z aktywizacji wykrytego wirusa.

Arcabit Internet Security za darmo
Zaawansowana ochrona stacji roboczych przed szkodliwym oprogramowaniem. Dwa silniki antywirusowe i ochrona w chmurze. Nowatorski mechanizm SafeStorage – ochrona dokumentów. Kontrola dostępu do stron WWW i harmonogram dostępu do sieci. Dwukierunkowa zapora sieciowa i filtr antyspamowy. Narzędzia do zarządzania bezpieczeństwem.

Arcabit Internet Security to możliwości Arcabit AntiVirus rozszerzone o filtr antyspamowy, zaporę sieciową, kontrolę rodzicielską i kontrolę urządzeń USB. Na komputery stacjonarne i laptopy z wyłączeniem systemów serwerowych oraz mobilnych.

Bezpłatna wersja 30 dni. Pobierz https://www.arcabit.pl/wersje-trial.html