Wiedźmin po polsku Netflix online

2020-01-10 0 przez Pliki

Wiedźmin po polsku Netflix online serial oglądaj za darmo na Youtube Ciri, Yennefer i Jaskier czy aktorzy Anya Chalotra, Freya Allan i Joey Batey. Henry Cavil jako Geralt z Rivii. Aktorzy zdają test z języka polskiego pod okiem Tomka Bagińskiego. Wszystkie odcinki serialu „The Witcher” 20 grudnia zostały udostępnione na platformie Netflix za darmo dla abonentów.

Wiedźmin po polsku plakat do serialu Netflix zalukaj już teraz. Amerykańsko-polski telewizyjny serial fantasy, stworzony przez Lauren S. Hissrich na podstawie książek Andrzeja Sapkowskiego o wiedźminie Geralcie.

Oglądaj cały serial za darmo The Witcher po polsku online Netflix cda. Hitem ostatnich tygodni po premierze filmu jest gra Wiedźmin 3 w polskiej wersji językowej do pobrania na komputer.

Strona z filmami online Netflix udostępniła dziś materiał specjalny, w którym obsada oraz twórcy przedstawiają świat Wiedźmina. Co ciekawe Lauren S. Hissrich potwierdziła na swoim twitterowym profilu rozpoczęcie prac nad drugim sezonem serialu Wiedźmin.  Zapowiada się fajnie, zobacz gdzie oglądać filmy online gratka dla fanów, czekamy na premierę.