Ashampoo Anti-Virus za darmo

2019-01-20 0 przez Pliki

Ashampoo Anti-Virus za darmo pobierz program do zabezpieczania komputera i przechowywanych w nim danych przed wirusami, trojanami, robakami, komponentami malware i rootkit, botami, a także składnikami reklamowymi oraz wykradającymi poufne informacje. Wśród przydatnych opcji znajdziemy wśród nich funkcję do bezpowrotnego kasowania plików, usuwania plików z pamięci podręcznej przeglądarki, ciasteczek i historii odwiedzanych stron internetowych, skanowania dysków NTFS w poszukiwaniu niewidocznych z poziomu Eksploratora Windows strumieni, a także przeglądania i zatrzymywania wybranych procesów.

Ashampoo Anti-Virus za darmo to niezbędne narzędzie do wykrywania i usuwania wszystkich istniejących infekcji oraz ochrony przed przyszłymi zagrożeniami, całkowicie. Zdziwisz się, gdy zobaczysz jak wiele ataków jest przypuszczanych na Twój PC każdego dnia. Dzięki najnowszej wbudowanej technologii, Ashampoo Anti-Virus zapewnia maksymalną ochronę bez spowalniania PC jak inne programy antywirusowe za darmo!

Najnowsza wersja oprogramowania została udostępniona do pobrania. Program zapewnia w pełni zautomatyzowaną ochronę w czasie-rzeczywistym i częste aktualizacje. Ashampoo Anti-Virus oferuje ochronę przed wszystkimi najpopularniejszymi zagrożeniami z Internetu tymi znanymi i nie. Działanie programu jest także dyskretne i nie naprzykrza się, zapewniając pełną wolność pracy i działania.

Nowe oprogramowanie zabezpieczające od Ashampoo łączy łatwą obsługę z wysoką wydajnością i niską konsumpcją zasobów. Połączenie dwóch silników skanujących oraz ochrony w czasie rzeczywistym pozwala na jeszcze szybszą reakcję i ochronę przed najnowszymi zagrożeniami.

Pobierz Ashampoo Anti-Virus za darmo do pobrania pełna wersja.

https://www.ashampoo.com/uk/gbp/dld/0849/anti-virus/