Ashampoo Office darmowy pakiet biurowy

2019-01-24 0 przez Pliki

Ashampoo Office darmowy pakiet biurowy, zapewnia wszystko to czego potrzebujesz do pracy z dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi, prezentacyjnymi i wielu więcej.

Nowy Ashampoo Office free posiada edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny i aplikację do tworzenia prezentacji. Ten szybki i kompaktowy pakiet Office jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi wersjami MS Office i posiada wygodny, potężny oraz łatwy w obsłudze zestaw funkcji.

Niezależnie czy to list, ulotka czy praca naukowa, ten program zapewnia najlepsze możliwe wsparcie dla wszystkich zadań związanych z przetwarzaniem tekstów.

Ashampoo TextMaker  jest kompatybilny z wieloma formatami plików, np. wszystkimi formatami plików Microsoft Word .

Ashampoo PlanMaker  jest bogatym w opcje i prosty w użyciu programem obliczeniowym. Z Ashampoo PlanMaker stworzysz nie tylko arkusze kalkulacyjne czy prosto wykorzystasz jedną z 330 funkcji do swoich obliczeń, ale również wykonasz zbudujesz wykresy. Kompatybilność z plikami XLS i XLSX pochodzącymi z programów Microsoft Excel i bezpośredni eksport do formatu PDF wypełnia zupełnie duży zakres możliwości tego programu.

Office za darmo

Nudne i puste prezentacje będą tylko kwestią przeszłości dzięki Ashampoo Presentations. Profesjonalnie zaprojektowane motywy i świetne animacje oraz bazujące na technologii DirectX przejścia są bardzo łatwe do dodania do Twoich prezentacji. W ten sposób zaimponujesz każdej publiczności!

W najnowszej wersji Ashampoo Office za darmo zaimplementowano o wiele więcej funkcji i ulepszeń. Jak zawsze, Ashampoo Office może również zostać zainstalowany na pamięci USB, a następnie wszędzie z niej uruchomiony.

Pobierz Ashampoo Office za darmo na Windows 10, 8 i 7 https://www.ashampoo.com/pl/pln/dld/0738/office-free/