Office Mobile za darmo

2022-01-01 0 przez Pliki

Office Mobile za darmo dla każdego. Microsoft udostępnił Office w wersji mobilnej za darmo dla wszystkich. Firma udostępnia nową aplikację Office na iPhone, zaktualizowaną na iPad, a także wersję aplikacji Office dla tabletów z systemem Android.

Office Mobile za darmo to aplikacja do przeglądania i edycji plików zapisanych w Word, Excel i PowerPoint. Aplikacja może ponadto konwertować obrazy na tekst (OCR), udostępniać pliki i zapisywać dokumenty jako pliki PDF. Osobne aplikacje będą wciąż dostępne dla osób, które kupią subskrypcję Office 365.

„Za każdym razem, kiedy ktoś ma pomysł albo inspirację, chcemy umożliwić podjęcie działań” – powiedział John Case, Wiceprezydent ds. Office, Microsoft. „Z ponad miliardem użytkowników pakietu Office na całym świecie, ponad 40 milionami pobrań wersji na iPada, to oczywiste, że aplikacje Office są tym, czego ludzie potrzebują żeby wykonywać pracę.”

Użytkownicy iPhone i tabletów opartych na Android mogą korzystać z tych samych możliwości i interfejsu, którymi już cieszą się osoby z pakietem Office dla iPada.

office_ipad

Szczegóły zmian:

  •  nowe aplikacje Office dla iPhone (Office for iPhone) Word, Excel i PowerPoint oferują taki sam interfejs jak ma to miejsce w przypadku aplikacji na tablety iPad i są zoptymalizowane dla telefonów iPhone.
  • aktualizacja pakietu aplikacji Office dla iPad (Office for iPad) dla Word, Excel i PowerPoint.
  •  wersja testowa aplikacji Office dla Android (Preview Office apps for Android tablet) daje możliwość używania aplikacji Word, Excel i PowerPoint użytkownikom tabletów z Androidem.
  •  użytkownicy iPhone, iPad i Android mogą tworzyć i edytować materiały Office bez subskrypcji.

Klienci otrzymają pełnowartościowy oraz kompletny zestaw funkcji dzięki subskrypcji Office 365, w tym 1TB danych na dysku OneDrive . Dzięki subskrypcji, klienci mogą dołączyć do społeczności liczącej ponad 7.1 mln aktywnych abonentów pakietu Office 365 Home i Office 365 Personal oraz odblokować pełną moc Office na każdym posiadanym urządzeniu.

Do testów Office Mobile za darmo zapiszesz się na stronie https://aka.ms/OfficePreviewforAndroid