AutoScreenRecorder nagrywanie pulpitu

2017-06-11 0 przez Pliki

AutoScreenRecorder nagrywanie pulpitu narzędzie do tworzenia nagrań wideo. Idealnie nadaje się na tworzenie filmów pokazowych, prezentacji wideo. AutoScreenRecorder to dobry program do rejestrowania działań wykonywanych na ekranie Windows i zapisu materiału do pliku wideo. Dzięki programowi AutoScreenRecorder z łatwością stworzymy prezentację, bądź demonstrację multimedialną. Użytkownik ma możliwość edycji nagranych materiałów wideo, co za tym idzie zmieniać jego jakość, rozdzielczość, itp. Dzięki skrótom klawiszowym aplikacją da się sterować z samej klawiatury, bez pomocy myszki.

Czy kiedykolwiek chciałeś, aby nagrywarka ekranu nagrywała filmy w oryginalnej jakości? Masz to! AutoScreenRecorder 3 Pro może nagrywać wszystko na ekranie w oryginalnej jakości bez żadnych strat. Zapisuje się do pliku AVI z bezstratną kompresją .

AutoScreenRecorder 3 Pro jest wyposażony w nowy bezstratny kodek i łatwy w użyciu edytor wideo, w którym można przycinać filmy i wyodrębniać obrazy. Nagrywaj wszystko, co widzisz, robisz i słyszysz na komputerze, abyś mógł zabezpieczyć doskonałość. Szybki i łatwy edytor wideo do wyboru, kadrowania, wyodrębniania i eksportowania klatka po klatce.

AutoScreenRecorder Pro to bardzo ładne i wszechstronne narzędzie do nagrywania i edycji ekranu. Program jest niezbędny zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów, którzy zawsze potrzebują lub chcą nagrywać to, co dzieje się na ekranie komputera. Aplikacja jest bardzo wydajna i całkowicie wyposażona, aby być najlepszym spośród wszystkich innych programów do nagrywania ekranu.

Główną zaletą korzystania z AutoScreenRecorder Pro jest to, że wytwarzana przez niego moc wyjściowa jest bardzo dobrej jakości. Jakość obrazu jest w pełni regulowana, co zapewnia, że ​​każdy użytkownik otrzyma dokładnie to, czego chce pod względem jakości i rozmiaru pliku. Innymi wartymi uwagi cechami AutoScreenRecorder Pro są jego potężny wbudowany edytor wideo oraz możliwość nagrywania prawie wszystkich procesów uruchomionych na komputerze, takich jak czaty z kamer internetowych, gry, klipy filmowe, samouczki wideo i wiele innych. Istnieją dodatkowe efekty, takie jak powiększenie ekranu, wskaźnik myszy, autotekst i funkcja znaku wodnego. Istnieje również szereg opcji nagrywania, które odnoszą się do obszaru docelowego, który należy zarejestrować.

Pobierz AutoScreenRecorder nagrywanie pulpitu https://www.wisdom-soft.com/products/autoscreenrecorder.htm