Tańsze telefony bez vat

2020-05-30 0 przez Pliki

Bestcena.pl nie działa – gdzie kupić tańsze telefony bez vat ? Przy próbie kupna mamy informację zamawianie nie możliwe. W popularnym sklepie Bestcena nie możemy nic kupić ani na stronie internetowej ani na koncie allegro bestcena. Podobno sklep anulował wszytkie zamówienia na telefony bez vatu.

bank

Tańsze telefony bez vatu?

Wszystkie aukcje allegro Bestcena usunięte, ceny na stronie podskoczyły do normalnych jak z podatkiem VAT.

Na koncie allegro pojawiły sie negatywne komentarze, bo anulowali wszystkie zamówienia i nie zwrócą na razie pieniędzy, bo mają kontrolę skarbową. Koniec bestcena oznacza problemy z gwarancją na smartfony. Czy to koniec z tanimi telefonami na portalach aukcyjnych? Narazie nie.

Gdzie kupić tańsze telefony bez vat?

Aktualnie działają podobne sklepy do bestcena z tańszymi smartfonami do kupienia online i na allegro z chin i z dostawą z polski w kilka dni. Sklep internetowy dragonist.pl z szerokim wyborem smartfonów, telefonów, RTV, elektroniką w najniższych cenach i szybką dostawą pod firmą Now Mobile LTD z Londynu sprzedają na Fakturę 0% VAT.  Klejny sklep internetowy z telefonami w atrakcyjnych cenach to blue-phone, inny podobny to ivicon  Temar Media s.r.o  ze Słoweni sprzedają bez vatu nawet na sklepie brak w koszyku słowa vat. 

Tańsze telefony na allegro mają w Polsce konta DOMINIK9429 , BeautyCase , Sellonlinepl , topsmart_pl itp. Chińskie sklepy tańszymi smartfonami to Itechtmall , Lcity , outlet_smart , PIT-ltd i inne podobne sklepy bez vat lub sprzedające na vat-marża nowe telefony taniej niż w polskich sieciach.