Apple Music za darmo 3 miesiące

2023-10-04 0 przez Pliki

Apple Music za darmo na 3 miesięce dla nowych osób w specjalnej okazji na aplikacji Shazam .

Wystarczy wejść w link lub zeskanowac kod QR z linku telefonem.
2 miesiące dla powracających
3 miesiące dla nowych

Subskrypcję można anulować od razu w ustawieniach

https://www.shazam.com/pl/applemusic/track/633973125

Po upłynięciu okresu promocyjnego, abonament jest automatycznie odnawiany co miesiąc, chyba że złożona zostanie rezygnacja co najmniej 24 godziny przed końcem okresu próbnego.

Aplikacja Shazam oferuje obecnie 3-miesięczną bezpłatną subskrypcję Apple Music, jeśli Twoja subskrypcja wygasła lub jesteś nowym klientem.

Baner pojawia się podczas uruchamiania aplikacji Shazam lub w ustawieniach. Może być konieczne ponowne odinstalowanie Shazam i pobranie go ponownie.

Okres 3 miesięcy za darmo dotyczy tylko nowych abonentów. Kod wygasa 30 dni po przesłaniu.

apple_music

Niniejsza oferta nie podlega odsprzedaży, nie ma wartości pieniężnej, dotyczy tylko Apple Music w Polsce i wymaga posiadania identyfikatora Apple ID obowiązującego w Polsce. https://mediamarkt.pl/apple-music

  • 75 milionów utworów bez reklam.
  • Pobieraj utwory, które chcesz, aby słuchać ich wszędzie.
  • Słuchaj na wszystkich swoich urządzeniach, z systemem iOS i Android.
  • Playlisty stworzone przez specjalistów, aktualizowane codziennie.
  • Słuchaj audycji radiowych tworzonych na żywo przez artystów.
  • Śledź teksty piosenek, które najbardziej lubisz.
  • Zrezygnuj bez żadnych zobowiązań w dowolnej chwili.

Oferta ważna wyłącznie dla nowych użytkowników Apple MusicZa pośrednictwem Shazam dla iOS możesz przetestować Apple Music. Shazam w kilka sekund rozpozna dowolną piosenkę. Odkrywaj artystów, teksty, teledyski i playlisty — a wszystko to za darmo. Mamy na koncie już ponad miliard instalacji.

Apple Music darmowe 6 miesięcy przy zakupie AirPods lub Beats

Przy zakupie słuchawek mamy możliwość uruchomienia 6 miesięcy subskrypcji tylko dla tych co jeszcze nie korzystali z Apple Music.

Można skorzystać w ciągu 90 dni od pierwszego sparowania nowych słuchawek z urządzeniem po 20 września 2021r.

Twórcy iTunes i iOS-a podrasowali działanie aplikacji, w tym jej stabilność i wydajność, a także poprawili działanie korektora graficznego.

Apple Music za darmo przez pierwsze trzy miesiące standardowo. Oferuje podobne funkcje co Spotify, Deezer czy Tidal, a więc strumieniuje muzykę dowolnego wykonawcy na życzenie bez konieczności kupowania jego utworów. Usługa na platformach iOS i macOS zdobyła już bardzo dużą popularność, choć liderem rynku pozostaje Spotify.

Aby aktywować 5 miesięcy gratis potrzebna darmowa aplikacja Shazam. Program służy do rozpoznawania konkretnych utworów poprzez ich nasłuchiwanie. Co ciekawe, od pewnego czasu rozwiązanie jest własnością Apple, stąd powiązanie z promocją. Na początek musicie użyć przycisku z logo Shazam w celu rozpoznania dowolnej piosenki.

Teraz wystarczy już przejść do panelu Library (Biblioteka), odnaleźć dowolny utwór i wybrać opcję Open in Apple Music. Tym sposobem znajdziecie się bezpośrednio we wspomnianej aplikacji. Przywita was ekran prezentujący możliwość skorzystania z darmowego 6-miesięcznego okresu próbnego Apple Music za darmo.

Trzeba jednak założyć sobie drugie amerykańskie konto do AppStore. W iTunes Store przewijasz na sam dół okna i klikasz Poland, a następnie wybierasz z listy United States. Znajdujemy bezpłatną aplikację w AppStore i klikamy na Get App. Rejestrujemy się w sklepie i wybieramy utworzenie nowego konta.