Apple Music za darmo 3 miesiące

2024-01-04 0 przez Pliki

Apple Music za darmo na 3 miesięce dla nowych osób w specjalnej okazji .

100 milionów utworów odtwarzanych na wszystkich Twoich urządzeniach, bez reklam. Do tego playlisty układane przez ekspertów, dźwięk przestrzenny i wiele więcej. Ofertę zrealizujesz na iPhonie, iPadzie lub Macu. Promocja wkrótce dobiegnie końca.

Jak skorzystać z oferty.

apple_music
  • Upewnij się, że Twój iPhone, iPad lub Mac posiada najnowszą wersję oprogramowania.
  • Otwórz Apple Music na iPhonie, iPadzie lub Macu i zaloguj się, korzystając ze swojego Apple ID. Jeśli oferta nie pojawi się automatycznie po otworzeniu aplikacji, przejdź do zakładki Słuchaj, by ją znaleźć.
  • Stuknij w „Zrealizuj teraz”.

Kto może skorzystać z oferty?
Oferta przeznaczona jest wyłącznie dla nowych subskrybentów. Osoby, które nie są obecnie subskrybentami i nie korzystały poprzednio z subskrypcji Apple One ani Apple Music (w tym poprzez Chmurę rodzinną) są uprawnione do skorzystania z oferty.

Do kiedy ważna jest ta oferta?
Ta oferta jest ważna do 8 stycznia 2024 r.

Jak korzystać z Apple Music?
Z Apple Music korzystać można poprzez aplikację Apple Music oraz na stronie music.apple.com. Aplikacja Apple Music jest już zainstalowania na Twoich urządzeniach Apple, ale jeśli została przez Ciebie usunięta, możesz ją ponownie pobrać w App Store. Z Apple Music można również korzystać na wiodących urządzeniach do streamingu, telewizorach Smart TV i konsolach do gier, które obsługują aplikację Apple Music.

Po upłynięciu okresu promocyjnego, abonament jest automatycznie odnawiany co miesiąc, chyba że złożona zostanie rezygnacja co najmniej 24 godziny przed końcem okresu próbnego.

Aplikacja Shazam oferuje obecnie 3-miesięczną bezpłatną subskrypcję Apple Music, jeśli Twoja subskrypcja wygasła lub jesteś nowym klientem.

Baner pojawia się podczas uruchamiania aplikacji Shazam lub w ustawieniach. Może być konieczne ponowne odinstalowanie Shazam i pobranie go ponownie.

Okres 3 miesięcy za darmo dotyczy tylko nowych abonentów. Kod wygasa 30 dni po przesłaniu.

Niniejsza oferta nie podlega odsprzedaży, nie ma wartości pieniężnej, dotyczy tylko Apple Music w Polsce i wymaga posiadania identyfikatora Apple ID obowiązującego w Polsce. https://mediamarkt.pl/apple-music

  • 75 milionów utworów bez reklam.
  • Pobieraj utwory, które chcesz, aby słuchać ich wszędzie.
  • Słuchaj na wszystkich swoich urządzeniach, z systemem iOS i Android.
  • Playlisty stworzone przez specjalistów, aktualizowane codziennie.
  • Słuchaj audycji radiowych tworzonych na żywo przez artystów.
  • Śledź teksty piosenek, które najbardziej lubisz.
  • Zrezygnuj bez żadnych zobowiązań w dowolnej chwili.

Oferta ważna wyłącznie dla nowych użytkowników Apple MusicZa pośrednictwem Shazam dla iOS możesz przetestować Apple Music. Shazam w kilka sekund rozpozna dowolną piosenkę. Odkrywaj artystów, teksty, teledyski i playlisty — a wszystko to za darmo. Mamy na koncie już ponad miliard instalacji.

Apple Music darmowe 6 miesięcy przy zakupie AirPods lub Beats

Przy zakupie słuchawek mamy możliwość uruchomienia 6 miesięcy subskrypcji tylko dla tych co jeszcze nie korzystali z Apple Music.

Można skorzystać w ciągu 90 dni od pierwszego sparowania nowych słuchawek z urządzeniem po 20 września 2021r.

Twórcy iTunes i iOS-a podrasowali działanie aplikacji, w tym jej stabilność i wydajność, a także poprawili działanie korektora graficznego.

Apple Music za darmo przez pierwsze trzy miesiące standardowo. Oferuje podobne funkcje co Spotify, Deezer czy Tidal, a więc strumieniuje muzykę dowolnego wykonawcy na życzenie bez konieczności kupowania jego utworów. Usługa na platformach iOS i macOS zdobyła już bardzo dużą popularność, choć liderem rynku pozostaje Spotify.

Aby aktywować 5 miesięcy gratis potrzebna darmowa aplikacja Shazam. Program służy do rozpoznawania konkretnych utworów poprzez ich nasłuchiwanie. Co ciekawe, od pewnego czasu rozwiązanie jest własnością Apple, stąd powiązanie z promocją. Na początek musicie użyć przycisku z logo Shazam w celu rozpoznania dowolnej piosenki.

Teraz wystarczy już przejść do panelu Library (Biblioteka), odnaleźć dowolny utwór i wybrać opcję Open in Apple Music. Tym sposobem znajdziecie się bezpośrednio we wspomnianej aplikacji. Przywita was ekran prezentujący możliwość skorzystania z darmowego 6-miesięcznego okresu próbnego Apple Music za darmo.

Trzeba jednak założyć sobie drugie amerykańskie konto do AppStore. W iTunes Store przewijasz na sam dół okna i klikasz Poland, a następnie wybierasz z listy United States. Znajdujemy bezpłatną aplikację w AppStore i klikamy na Get App. Rejestrujemy się w sklepie i wybieramy utworzenie nowego konta.