Apple Music za darmo

2021-01-26 0 przez Pliki

Apple Music za darmo na 5 miesięcy dla nowych i 2 miesiące dla osób które już testowały. Za pośrednictwem Shazam dla iOS możesz przetestować Apple Music. Shazam w kilka sekund rozpozna dowolną piosenkę. Odkrywaj artystów, teksty, teledyski i playlisty — a wszystko to za darmo. Mamy na koncie już ponad miliard instalacji.

Twórcy iTunes i iOS-a podrasowali działanie aplikacji, w tym jej stabilność i wydajność, a także poprawili działanie korektora graficznego.

Apple Music za darmo przez pierwsze trzy miesiące standardowo. Oferuje podobne funkcje co Spotify, Deezer czy Tidal, a więc strumieniuje muzykę dowolnego wykonawcy na życzenie bez konieczności kupowania jego utworów. Usługa na platformach iOS i macOS zdobyła już bardzo dużą popularność, choć liderem rynku pozostaje Spotify.

apple_music

Aby aktywować 5 miesięcy gratis potrzebna darmowa aplikacja Shazam. Program służy do rozpoznawania konkretnych utworów poprzez ich nasłuchiwanie. Co ciekawe, od pewnego czasu rozwiązanie jest własnością Apple, stąd powiązanie z promocją. Na początek musicie użyć przycisku z logo Shazam w celu rozpoznania dowolnej piosenki.

Teraz wystarczy już przejść do panelu Library (Biblioteka), odnaleźć dowolny utwór i wybrać opcję Open in Apple Music. Tym sposobem znajdziecie się bezpośrednio we wspomnianej aplikacji. Przywita was ekran prezentujący możliwość skorzystania z darmowego 6-miesięcznego okresu próbnego Apple Music za darmo.

Trzeba jednak założyć sobie drugie amerykańskie konto do AppStore. W iTunes Store przewijasz na sam dół okna i klikasz Poland, a następnie wybierasz z listy United States. Znajdujemy bezpłatną aplikację w AppStore i klikamy na Get App. Rejestrujemy się w sklepie i wybieramy utworzenie nowego konta.