Camfrog Video Chat – komunikator wideo

2017-01-29 0 przez Pliki

Camfrog Video Chat to darmowy komunikator do rozmów video z użyciem kamery internetowej. Aplikacja pozwala tworzyć wirtualne pokoje do komunikacji z wieloma ludźmi jednocześnie z całego świata. Dobry program do wideorozmów za darmo.

Komunikator wideo Camfrog Video Chat posiada bazę profili zawierającą najważniejsze informacje o danym użytkowniku, m.in. dane osobowe oraz zdjęcie które możemy ocenić. Jeśli szukamy nowości w zakresie odpowiedniej komunikacji to proszę bardzo, właśnie ją oficjalnie dostaliśmy. Aplikacja Camfrog Video Chat jest świetnym pomysłem na odpowiednie umilanie sobie dnia, bowiem darmowy program do wideokonferencji został przygotowany w formie odpowiedniego czatu, jednak na zasadzie komunikacji kamer internetowych. Jeśli szukamy więc kogoś z kamerką, śmiało możemy zadbać o taki właśnie kontakt dla siebie samych.

Camfrog Video Chat

to komunikator wideo nowoczesny klient czat, który umożliwia rozmowy w czasie rzeczywistym wideo, audio i tekstowych nawet z tysiącami uczestników. Narzędzie umożliwia widzenie, mówienie i pisanie do innych członków chat room jednocześnie. Nie wszystkie czaty wideo wymaga posiadania kamery internetowej, dzięki czemu można również uczestniczyć bez aparatu. czaty Camfrog są prywatne lub publiczne i można wykonywać połączenia na telefony komórkowego lub stacjonarnego. Zakres kontroli rodzicielskiej w Camfrog Video Chat po polsku pomaga chronić nieletnich przed ujawniając zbyt wiele ich prywatności oraz łączenia niektórych pokojów rozmów przy użyciu komunikatora. Inne ustawienia konkurent Skype to prywatność i bezpieczeństwo, wideo i audio, historii, języków i skrótów klawiszowych.

Pobierz Camfrog Video Chat komunikator wideo za darmo na komputer Windows XP, Windows 7,  Mac OS X, iOS i Android.