CANAL+ SPORT za darmo na Youtube

2023-03-09 0 przez Pliki

CANAL+ SPORT za darmo na Youtube w promocji. Pierwsze mecze Igi Świątek podczas tegorocznych turniejów Indian Wells oraz Miami Open na YOUTUBE CANAL + SPORT za darmo.

Iga Świątek, już w tym tygodniu, rozpocznie walkę o obronę prestiżowego dubletu – Sunshine Double, czyli wygrania w jednym roku Indian Wells oraz Miami Open. Z tej okazji CANAL+ przygotował niespodziankę dla kibiców tenisa. Pierwsze spotkania Igi Świątek podczas obu turniejów będą transmitowane na kanale YouTube CANAL+ SPORT za darmo.

Premierowe spotkania Igi Świątek podczas tegorocznych turniejów Indian Wells oraz Miami Open będą mogli obejrzeć wszyscy kibice, niezależnie od tego, czy posiadają dostęp do CANAL+. Oba pojedynki będą transmitowane na otwartym kanale YouTube CANAL+ SPORT. Polska tenisistka swój udział w WTA w Indian Wells rozpocznie od 2. rundy. Oznacza to, że pierwszy mecz zagra najprawdopodobniej w piątek 10 marca.

Oglądaj mecze tenisa Igi Świątek za darmo na youtube na kanale Canal+ Sport.

Iga Świątek prezentuje bardzo dobrą formę. Polska tenisistka zagrała w lutym w dwóch turniejach – WTA 500 w Dosze oraz WTA 1000 w Dubaju. Zmagania w Katarze zakończyła zwycięstwem. Natomiast podczas turnieju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, światowa „jedynka”, musiała uznać wyższość Czeszki Barbory Krejcikovej.

Po kilkudniowej przerwie Iga wraca do gry i weźmie udział w dwóch turniejach w Stanach Zjednoczonych. Najpierw będzie to turniej WTA 1000 w Indian Wells, a następnie WTA 1000 w Miami. Przed rokiem Polka triumfowała w obu turniejach i wywalczyła prestiżowy dublet – Sunshine Double. W finale Indian Wells Iga wygrała z Marią Sakkari, z kolei w Miami Świątek okazała się lepsza od Naomi Osaki. 

Premierowe spotkania Igi Świątek podczas tegorocznych turniejów Indian Wells oraz Miami Open będą mogli obejrzeć wszyscy kibice, niezależnie od tego, czy posiadają dostęp do CANAL+. Oba pojedynki będą transmitowane na otwartym kanale YouTube CANAL+ SPORT. Polska tenisistka swój udział w WTA w Indian Wells rozpocznie od 2. rundy. Oznacza to, że pierwszy mecz zagra najprawdopodobniej w piątek 10 marca.

Całe zmagania Igi Świątek oraz innych zawodniczek w tych turniejach można śledzić na sportowych antenach CANAL+ i w serwisie CANAL+ online. 

Przypominamy też, że transmisje cyklu WTA TOUR do 2026 roku dostępne są w CANAL+, jak również za pośrednictwem serwisu CANAL+ online (canalplus.com). Jest to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują wygodnego dostępu do rozgrywek sportowych na żywo oraz bogatej oferty seriali, filmów i dokumentów na żądanie.

CANAL+ online to seriale i filmy online na życzenie oraz informacje i sport na żywo. Dzięki specjalnemu programowi poleceń PODAJ DALEJ, można otrzymać tańszy dostęp do serwisu streamingowego. Wystarczy polecić serwis swoim znajomym, wykorzystując indywidualny kod polecający. Za jedno polecenie można otrzymać aż 15 zł rabatu na subskrypcję w kolejnym miesiącu, a osoba, której polecono serwis, od razu zapłaci o 15 zł mniej za pierwszy miesiąc korzystania z CANAL+ online. Podając dalej CANAL+ online można wspólnie ze znajomymi cieszyć się dostępem do najlepszego sportu, filmów i seriali.

Za dostęp do oferty serwisu Canal plus można płacić wygodnie w miesięcznym modelu subskrypcyjnym i bez długoterminowej umowy, korzystać na wielu urządzeniach i odtwarzać treści w trzech streamach jednocześnie. Z CANAL+ online można obecnie korzystać przez przeglądarkę internetową Chrome, Opera, Firefox, Edge, aplikację mobilną na iOS i Android, dekoder CANAL+ BOX 4K, aplikację w telewizorze z systemem Android TV, Samsung Smart TV i LG WebOS oraz przystawki Android TV i Apple TV.