Clean Master darmowy antywirus

2020-01-01 0 przez Pliki

Clean Master darmowy antywirus na telefon i komputer PC.  Narzędzie do optymalizacji Androida z funkcją usuwania spamu i wirusów na telefonie. Clean Master pomaga usunąć wszystkie typy spamu, aby zwolnić miejsce w telefonie. Może również usunąć powiadomienia spamu i zwolnić pamięć RAM, aby poprawić szybkość i wydajność! Funkcje, takie jak darmowy antywirus i AppLock zapewniają mocną ochronę telefonu. Skanując i usuwając wirusy, Clean Master zapewnia bezpieczeństwo i chroni przed ujawnieniem informacji.

Funkcje:

USUWANIE SPAMU PLIKI
Clean Master pomaga usuwać wszystkie typy spamu (zdjęcia, filmy, spam systemowy, reklamy, cache i pozostałe) na Twoim telefonie Android, co pomaga wzmocnić i zoptymalizować pracę telefonu, jak również zapobiegać przed spowolnieniem i zawieszaniem się telefonu. Może również zwolnić pamięć RAM i miejsce w telefonie.
Clean Master zapewnia spersonalizowane i profesjonalne czyszczenie wielu aplikacji.

DARMOWY ANTYWIRUS
to ważna funkcja Clean Master. Jako skaner i cleaner wirusów, może skanować wszystkie aplikacje (zainstalowane lub nie), blokować i usuwać wirusy, aby telefon był bezpieczny i wolny od wirusów, trojanów, złośliwego oprogramowania i chronić prywatność. Clean Master zapewnia ochronę całego telefonu. Spraw, aby Twój telefon był bezpieczny z darmową wyszukiwarką antywirusową!

WZMOCNIJ KOMÓRKĘ
Funkcja Clean Master, Tap Boost pomaga przyśpieszyć pracę komórki, zoptymalizować pamięć i zwolnić RAM i oferuje szybszą pracę telefonu.

OSZCZĘDZANIE BATERII
Clean Master oszczędza baterię i przedłuża jej żywotność. Funkcja oszczędzania baterii i booster analizuje status baterii, przerywa procesy w tle, aby oszczędzić baterię i przedłużyć jej żywotność.

APPLOCK
Korzystaj z Clean Master i nie martw się o prywatność i osoby próbujące przejrzeć Twój czat lub zdjęcia! Skorzystaj z funkcji AppLock, aby chronić swoją prywatność PIN-em lub wzorem blokady.

USUWANIE POWIADOMIEŃ
Clean Master usuwa powiadomienia spamu na pasku powiadomień. Zapobiega to blokowaniu i spowalnianiu telefonu przez niepotrzebne powiadomienia. Telefon jak nowy jest wolny od irytujących powiadomień.

Inne funkcje optymalizacji:

  • MASTER ŁADOWANIA – chroni baterię przed przeładowaniem, wyświetla status ładowania i wiadomość na zablokowanym ekranie, podczas ładowania.
  • BOOSTER GIER – Zarządza grami i przyśpiesza ładowanie gier.
  • CHŁODZENIE CPU – Schładza telefon i ogranicza zużycie CPU, zatrzymując aplikacje, które przegrzewają telefon i przedłuża żywotność baterii!

Alternatywa CCleaner program podobny do Odkurzacz.

Clean Master na PC

Komputer działa wolno? Masz mnóstwo niepotrzebnych plików? Wyciek prywatności? Pobierz Clean Master na PC https://www.cleanmasterofficial.com/ zapewnia najskuteczniejsze czyszczenie śmieci i ochronę prywatności oraz sprawia, że ​​komputer działa jak nowy!

Pobierz Clean Master na telefon Android https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cleanmaster.mguard