Comodo AntiVirus Free darmowy antywirus dla firmy i domu

2020-01-01 1 przez Pliki

Comodo AntiVirus Free to całkowicie darmowy antywirus dla firmy i domu po polsku. Aplikacja chroni komputer przed działaniem wirusów, szpiegów, trojanów i innych złośliwych programów.

Darmowy antywirus dla firmy i domu Comodo Antivirus Free po polsku monitoruje również pocztę e-mail i komunikatory internetowe oraz wyświetla listę uruchomionych procesów. Zapewnia ochronę komputera w czasie rzeczywistym, korzystając przy tym z technologii chmury, która zapewnia wysoką wykrywalność zainfekowanych plików.

Bezpłatny program antywirusowy do pobrania posiada funkcję tak zwanej piaskownicy, dzięki której niepewne aplikacje możemy uruchomić w odizolowanym środowisku, co zwiększy poziom naszego bezpieczeństwa. Całkiem darmowy antywirus Comodo Antivirus Free do ściągnięcia wykonuje także skanowanie na żądanie, które można skonfigurować według potrzeb i jeśli zachodzi można go uruchamiać w wybranym przez użytkownika momencie, dzięki wbudowanemu harmonogramowi zadań.

Comodo Antivirus Free

Produkt chroni system przed wirusami, trojanami, oprogramowaniem szpiegującym, skanuje pocztę, komunikatory internetowe i sieci P2P, może także stanowić zaporę przeglądarki www.

Comodo Antivirus jest wystarczająco odporny, aby wytrzymać zagrożenia wirusami i złośliwym oprogramowaniem, a tyle granulowany skanować wszystkie podejrzane pliki i procesy, ukrywających się w głębokich szczelinach komputera.

Nasz chmurze skanowania technologia jest szybka i Automatycznie aktualizacje na własną rękę, aby być na bieżąco z najnowszymi definicjami wirusów. Z Comodo AV jako swojej zbroi PC, można zaufać tylko weryfikować pliki do dostępu do systemu, podczas gdy szkodliwe programy przechowywane są w pewnej odległości.

Comodo Free Anti-Virus udowodniła swoją zapał do walki zagrożeń wirusowych za pomocą wypróbowanych i sprawdzonych metod. Obrona Zakażenie barykady dostępu jakichkolwiek podejrzanych programów na wszystkich krytycznych punktów kontrolnych, natomiast Techniki Auto-Sandbox izoluje potencjalnie szkodliwych programów w ograniczonym środowisku, nie pozwalając jej wpływu na przebieg pracy.

Comodo AV posiada również Default Deny ochrony, który, w przeciwieństwie do innych programów bezpieczeństwa, blokuje dostęp do programu, jeśli nie jest się w kompleksowej białej listy Comodo jest. Zabezpieczenia cloud-aware są lekkie w systemie i zapewniają stałą skanowanie i zachowanie raportu analitycznego.

Ponadto darmowy program antywirusowy po polsku do pobrania do domu i firmy oferuje skanowanie skrzynki mailowej użytkownika, pozwala na zdefiniowanie zaufanych aplikacji niepodlegających skanowaniu, posiada też tryb dla graczy. Program antywirusowy za darmo jest dostępny w polskiej wersji językowej.

Pobierz darmowy antywirus dla firmy i domu Comodo AntiVirus Free pełna wersja po polsku na Windows 10, 8 i 7 https://www.comodo.com/home/internet-security/antivirus.php