Corel AfterShot 3 za darmo

2020-01-01 0 przez Pliki

Corel AfterShot 3 za darmo do pobrania pełna wersja to program do edycji zdjęć. Aplikacja wyposażona jest w przeglądarkę graficzną, zaawansowane funkcje edycyjne oraz oferuje pełne przetwarzanie formatu RAW. Warto podkreślić, że Corel AfterShot Pro pozwala tworzyć albumy i galerie internetowe ze zdjęć, a także wyszukiwać fotografie na podstawie ustawień aparatu, słów kluczowych, tagów, itd. Co ciekawe program do zdjęć posiada również tryb batch, który umożliwia przetwarzanie wielu plików jednocześnie. Corel AfterShot Pro obsługuje formaty takie jak: ARW, CR2, CRW, DCR, DNG, MRW, NEF, NRW, ORF, PEF, RAW, RW2, RWL, SR2, JPEG i TIFF.

Zamień swoją pasję do fotografii w niezapomniane zdjęcia – bez spędzania godzin przy komputerze.

Corel AfterShot 3 to prosty i niedrogi sposób szybkiego uczenia się profesjonalnej edycji zdjęć. Dokonuj łatwych poprawek i ulepszeń oraz stosuj poprawki do jednego lub tysięcy zdjęć jednocześnie za pomocą narzędzi do przetwarzania wsadowego.

Proste zarządzanie zdjęciami

Sortuj, organizuj i przeglądaj wszystkie swoje zdjęcia w jednym miejscu, szybko i łatwo dzięki elastycznym opcjom zarządzania plikami – import nie jest wymagany.

Oszczędzający czas przepływ pracy

Przyspiesz ładowanie, wybieranie, edytowanie zdjeć i drukowanie dzięki łatwemu w obsłudze przepływowi pracy, który jest idealny dla studentów i początkujących fotografów.

Wydajne przetwarzanie wsadowe

Edytuj i udoskonal jedno lub tysiące zdjęć dzięki zaawansowanym kontrolom przetwarzania wsadowego i ustawieniom wstępnym, które pozwalają szybko wydobyć to, co najlepsze na każdym zdjęciu.

Pobierz Corel AfterShot 3 za darmo https://sharewareonsale.com/s/corel-aftershot-giveaway-coupon-sale