Cuisine Royale za darmo gra Xbox One

2019-12-17 0 przez Pliki

Cuisine Royale za darmo gra Xbox One od Microsoft.

Multiplayerowa strzelanka oparta na zasadach battle royale. W trakcie zabawy w Cuisine Royale trzydziestu graczy trafia na rozległe pole bitwy, by walczyć o przetrwanie przy użyciu wszystkiego, co uda im się znaleźć – od broni palnej, aż po durszlaki, woki i gofrownice.

Cuisine Royale jest humorystyczną strzelanką, opracowaną z myślą o multiplayerowej zabawie opartej na zasadach battle royale. Produkcja została stworzona przez studio Darkflow Software – autorów drugowojennego FPS-a zatytułowanego Enlisted.

W grze pojawiają się lootboksy, aczkolwiek podobnie jak większość jej elementów, mają one prześmiewczy charakter. Skrzynie zostały bowiem rozrzucone po polu bitwy, można je otwierać całkowicie za darmo, a ich zawartość jest odpowiednio oznaczona.

Darmowa gra Cuisine Royale do pobrania pełna wersja legalnie to brutalna strzelanka wieloosobowa na stojąco z realistyczną bronią, mistycznymi pułapkami i demonicznymi rytuałami. Hej, to nic nie kosztuje! Cechy:

• Masywne i intensywne bitwy PvP: dziesiątki graczy wyruszają z różnych części pięknie wykonanej i malowniczej lokalizacji, zaczynając tylko w podstawowych kolorach i walcząc aż do centrum pola bitwy, które ciągle się kurczy, naciskane przez ścianę śmiertelnej Strefy Mroku.

• Stale rosnąca liczba bardzo realistycznie wymodelowanej broni i zbroi bojowej. Spróbuj opanować je wszystkie – nie idziemy na kompromis z fizyką balistyki.

• Wygraj, wykorzystując wszystkie swoje umiejętności i cechy bojowe: spiesz się lub bądź niewykrywalny, strzelaj z dystansu lub strzelaj wprost, strzelaj precyzyjnie od pocisków lub trzymaj szybko lub ciężki karabin maszynowy. Dźgnij w plecy, rąbaj, walcz w zwarciu z arsenałem zimnej stali i tępą bronią lub rozbij tych luźnych na kawałki granatami i rakietami. Leć z plecakiem odrzutowym rozpylając pociski z nieba lub poproś o zrzut zrzutu zaopatrzenia orbitalnego – i rozpocznij walkę o jego zawartość.

• Zapraszamy również do korzystania z demonicznych mocy! Rysuj krwawe mistyczne pieczęcie lub prowadź starożytne rytuały, by leczyć sojuszników, spowalniać wrogów, stawiać liczne pułapki, wzywać zombie, a nawet teleportować siebie lub wroga gdzieś do diabła poza tym miejscem. Ale najpierw – zbierz wystarczającą liczbę grzeszników, aby za to zapłacić – zasoby, które otrzymujesz za zabicie wrogów.

• Nie możesz znaleźć dobrego kasku lub kamizelki kuloodpornej? Różne nieoczekiwane elementy mogą stanowić tymczasową kopię zapasową. Po prostu eksploruj mapę, aby znaleźć przydatne łupy – istnieje wiele opcji!

• Wyróżnij się z tłumu i popraw swoje umiejętności i opcje walki! Twórz i ucz się nowych pieczęci, rytuałów, apartamentów, masek, gestów, nagrobków, stworów z kamer, funkcjonalnej bielizny i innych przydatnych i kosmetycznych przedmiotów. Możesz także kupić opcjonalną Książkę opowieści, która zwiększa nagrody za bitwę i odblokowuje dodatkowe przepisy na przedmioty.

• Fair play TPV: możesz grać w widoku pierwszej lub trzeciej osoby. Aby ograniczyć przewagę tego ostatniego, każdy gracz ma stwora z kamerą, która może odkryć pozycję gracza, który zerknie za róg. Więc jeśli zobaczysz motyla lub drona – powinieneś wiedzieć, że jesteś obserwowany. • Wiele nowych funkcji dodawanych regularnie.

Do grania w trybie dla wielu graczy online na konsoli Xbox jest wymagana subskrypcja Xbox Live Gold (sprzedawana osobno).

Pobierz Cuisine Royale za darmo gra Xbox One

https://www.microsoft.com/pl-pl/p/cuisine-royale-game-preview/c3nnlthw9t9w?activetab=pivot:overviewtab