Metro 2033 za darmo do pobrania

2021-03-12 1 przez Pliki

Metro 203za darmo do pobrania pełna wersja do 15 marca w promocji na platformie Steam.

Metro 2033, osadzone w zrujnowanym metrze postapokaliptycznej Moskwy, to opowieść o intensywnym podziemnym przeżyciu, w którym los ludzkości spoczywa w Twoich rękach.

W 2013 roku świat został zdewastowany przez apokaliptyczne wydarzenie, niszcząc prawie całą ludzkość i zmieniając powierzchnię ziemi w trujące pustkowie. Garstka ocalałych schroniła się w otchłani moskiewskiego podziemia, a ludzka cywilizacja weszła w nowy mroczny wiek.

Jest rok 2033. Całe pokolenie urodziło się i wychowało pod ziemią, a ich oblężone stacje metra-miasta walczą o przetrwanie, siebie nawzajem i zmutowane horrory, które czekają na zewnątrz.

Jesteś Artemem, urodzonym w ostatnich dniach przed ogniem, ale wychowanym w podziemiach. Ponieważ nigdy nie odważyłeś się przekroczyć granic stacji metra, jedno fatalne wydarzenie rozpęta desperacką misję w samym sercu systemu metra, aby ostrzec resztki ludzkości o straszliwym zbliżającym się zagrożeniu. Twoja podróż zaprowadzi cię z zapomnianych katakumb pod metrem do pustynnych pustkowi powyżej, gdzie twoje działania będą determinować los ludzkości.


Metro 2033 do pobrania

to chwytna, nastrojowa strzelanka z perspektywy pierwszej osoby, wyposażona w najnowocześniejszą technologię, z pełną obsługą DX10 i NVIDIA PhysX dla zaawansowanych komputerów do gier, zapewniająca niesamowitą jakość obrazu
Oglądaj codzienne okropności zepsutego społeczeństwa żyjącego w ciągłym strachu

Odważcie się ciemności tuneli, gdzie czają się mutanci, a ich duchy czają się
Poznaj opustoszałą powierzchnię miasta, ufając swojej masce przeciwgazowej i karabinu, aby chronić Cię przed zatrutym światem i istotami, które się tam włóczą
Wytrenuj nerwy i przygotuj się na zmierzenie się z przerażającymi, które czekają

W oparciu o bestsellerową powieść Dmitrija Glukhovsky’ego.

Metro 2033 za darmo do pobrania pełna wersja gry https://store.steampowered.com/app/43110/Metro_2033/