Deluxe Ski Jump 3 pełna wersja do pobrania za darmo

2019-08-03 2 przez Pliki

Deluxe Ski Jump 3 pełna wersja do pobrania za darmo na komputer po polsku. Stara gra Deluxe Ski Jump 3 to wciągająca gra w skokach narciarskich w pełnej grafice 3D.

Rywalizuj ze wszystkimi znajomymi na 40 wyjątkowych skoczniach w zawodach pucharowych lub drużynowych. Możesz skakać na ośnieżonych zimowych wzgórzach, a także na pokrytych plastikiem letnich wzgórzach.

W DSJ3 Online możesz skakać i rozmawiać w czasie rzeczywistym z innymi fanami skoków narciarskich z całego świata.

Skoki narciarskie są precyzyjnie modelowane zgodnie z fizyką świata rzeczywistego. Intuicyjnie kontrolujesz ruch skoczka za pomocą czułych przycisków myszy.

Istnieje dziesięć różnych widoków kamery z zoomem, z których możesz oglądać swój skok. W trybie odtwarzania skok można analizować w zwolnionym tempie lub klatka po klatce.

Gra DSJ3 za darmo jest łatwy do nauczenia, ale trudny do opanowania. Udana gra wymaga stabilnej ręki myszy, szybkiego refleksu i umiejętności pełnego wykorzystania przepływów powietrza. Jeśli jesteś wystarczająco dobry, możesz nawet dostać się do internetowych list rankingowych DSJ3 do pobrania gry za darmo.

Deluxe Ski Jump 3 v1.7.1 Jak zainstalować DSJ 3 ? Uruchom plik instalatora i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie komputera. Darmowe pobieranie z chomikuj Deluxe Ski Jump 3 klucz do gry.

Pobierz Deluxe Ski Jump 3 pełna wersja do pobrania za darmo klucz po polsku. http://www.mediamond.fi/dsj3/downloads/