Kurupira WebFilter bezpłatny program do ochrony rodzicielskiej

2019-07-31 1 przez Pliki

Kurupira WebFilter to darmowy program do kontroli rodzicielskiej. Aplikacja umożliwia między innymi blokowanie niebezpiecznych treści dostępnych na stronach internetowych, a także kontroluje czas spędzonego dziecka przed komputerem.

Program po uruchomieniu działa w obrębie systemowego zasobnika, dając dodatkowo możliwość pracy w trybie ukrytym, w którym ikonka w tray’u nie jest wyświetlana, natomiast dostęp do panelu zarządzania zabezpieczony jest hasłem, uniemożliwiającym pociechom zmianę ustawień ochrony. Kurupira WebFilter dostępny jest tylko w angielskiej wersji językowej, jednak jego obsługa jest prosta i nie powinna sprawiać problemów nawet początkującym użytkownikom. Darmowy program do kontroli rodzicielskiej ograniczenie czasu spedzanego przed komputerem do pobrania pełna wersja bez opłat spolszczenie.

Bezpłatny program do ochrony rodzicielskiej

 Kurupira WebFilter umożliwia kontrolowanie rodzicom komputera dziecka: odwiedzanych stron internetowych, uruchamianych aplikacji oraz nadzorowanie czasu spędzonego przez dziecko przed komputerem. Dostęp do ustawień programu zabezpieczony jest na hasło. Program działa na wszystkich kontach użytkowników komputera. Darmowy program do blokowania stron dla dorosłych.

Darmowy Kurupira WebFilter dostępny jest w angielskiej, niemieckiej włoskiej i portugalskiej wersji językowej, jednak pomimo rozbudowanej funkcjonalności obsługa program do blokowania gier na komputerze jest dość prosta i nie powinna sprawiać problemów nawet początkującym użytkownikom.

Pobierz Kurupira WebFilter za darmo program do blokowania internetu http://www.kurupira.net/en/aviso_chrome_en.html