Destiny 2 za darmo do pobrania

2022-08-24 0 przez Pliki

Gra Destiny 2 za darmo do pobrania na PC/PS4/PS5/Xbox One / Series X. Wszyscy mogą grać w Destiny 2 Porzuceni za darmo Gra rozpoczyna twoją legendę dzięki szerokiej gamie działań – od kooperacyjnych zadań po tryby rywalizacji, wymagające czynności końcowe i nie tylko. Destiny 2: Pakiet na 30-lecie Bungie za darmo na Epic Games Store.

Z okazji premiery Destiny 2 w Epic Games Store każdy, kto doda grę do swojej biblioteki w tygodniu premiery, automatycznie otrzyma Pakiet na 30-lecie Bungie. Jeśli gracz ma go już w bibliotece, to dlatego, że dodał Destiny 2 do biblioteki.

Świętuj 30. rocznicę Bungie z nowym lochem, egzotyczną wyrzutnią rakiet Gjallarhorn, zestawem pancerza Ciernia oraz arsenałem broni, sprzętu i przedmiotów kosmetycznych inspirowanych przeszłością Bungie.

Posiadacze Pakietu na 30-lecie uzyskają także dostęp do dodatkowych skrzyń z przedmiotami kosmetycznymi w darmowej aktywności „Wyzwania Wieczności”.

Uścisk zachłanności
Splądruj nowy loch dla 3 graczy inspirowany słynnymi, pełnymi łupów jaskiniami Kosmodromu z dawnych czasów. Poznaj opowieść o bogactwie i rozpaczy, podążając za poszukiwaczem przygód, który oddał swoje człowieczeństwo w zamian za skarb.

Obfitość skarbów
Egzotyczny Gjallarhorn powraca, a wraz z nim nowa broń, zestawy zdobień, emotki, Wróble, obudowy Ducha i więcej! Wypełnij swój ekwipunek nagrodami, które reprezentują 30 lat istnienia Bungie, legendarną społeczność i imprezę urodzinową, która może się odbyć tylko pośród gwiazd.

Link do gry https://store.epicgames.com/pl/p/destiny-2–bungie-30th-anniversary-pack

Destiny 2 Porzuceni zostało udostępnione za darmo 7 grudnia na Steam z okazji powolnego wycofywania zawartości do archiwum na czas nieokreślony począwszy od konca lutego 2022

Będziesz mógł wziąć udział w podstawowej wersji Destiny 2 za darmo pełna wersja gry. Destiny 2 to gra akcji MMO, osadzona w jednym, stale ewoluującym świecie, w którą możecie zagrać w dowolnej chwili, w dowolnym miejscu, wspólnie ze swoimi znajomymi, zupełnie za darmo.

Gra Destiny 2 za darmo jest dostępna do ściągnięcia z Battle.net (wystarczy zalogować się na swoje konto i wrzucić tytuł na listę).

Promocja trwa od 7 grudnia – jeśli do tego dnia wrzucicie grę do swojego katalogu, to otrzymacie ją na zawsze.

Ukończenie podstawowej historii z Destiny 2 zajmuje około 12 godzin.

Wyrusz w głąb świata Destiny 2, aby odkryć tajemnice Układu Słonecznego i wziąć udział w dynamicznej pierwszoosobowej strzelance. Odblokuj potężne zdolności żywiołów i zacznij gromadzić niezwykły sprzęt, dzięki któremu dostosujesz wygląd i styl rozgrywki swojego Strażnika do własnych potrzeb. Weź udział w widowiskowej fabule Destiny 2, wymagających misjach w trybie współpracy lub w rozmaitych trybach PvP w pojedynkę lub ze znajomymi. Pobierz za darmo już dziś i zapisz swoją legendę w gwiazdach.

Wciągająca fabuła

Jesteś Strażnikiem – obrońcą Ostatniego Miasta ludzkości w Układzie Słonecznym oblężonym przez haniebnych złoczyńców. Spójrz w gwiazdy i staw czoło Ciemności. To początek twojej legendy.

Klasy Strażników

Wybieraj między pancernym Tytanem, mistycznym Czarownikiem a zwinnym Łowcą.

Tytan
Tytani są zdyscyplinowani i dumni. Potrafią zarówno zaciekle atakować, jak i skutecznie bronić pozycji. Rozpal swój młot, rozpruwaj niebiosa błyskawicami i stań do walki z dowolnym wrogiem. Twoja drużyna będzie czuć się pewnie pod ochroną twojej tarczy.

Czarownik
Czarownicy wykorzystują tajemnice wszechświata jako broń pomagającą im przetrwać i pokonać wrogów. Siej spustoszenie na polu bitwy i w mgnieniu oka niszcz wrogów. Ci, którzy są po twojej stronie, poznają czym jest prawdziwa moc Światła.

Łowca
Łowcy są równie zwinni, co odważni. Poruszają się szybko i jeszcze szybciej dobywają broni. Strzelaj ze złotego pistoletu, przedzieraj się przez wrogów niczym wiatr albo atakuj z ciemności. Znajdź wroga, wyceluj w niego i zakończ walkę, zanim się w ogóle rozpocznie.

Wieloosobowy tryb rywalizacji i współpracy

Współpracuj lub rywalizuj ze znajomymi oraz innymi Strażnikami w najróżniejszych trybach PvE i PvP.

Wieloosobowy tryb współpracy
Ekscytujące przygody w trybie współpracy z niezliczonymi potężnymi nagrodami czekają. Zgłębiaj fabułę, biorąc udział w misjach, zadaniach i patrolach. Zorganizuj niewielką drużynę ogniową i zabezpiecz skrzynię na końcu szybkiego szturmu. Albo spędzaj godzinny, robiąc postępy w najazdach – największym wyzwaniu dla każdej z drużyn ogniowych. Ty decydujesz, gdzie rozpocznie się twoja legenda.

Wieloosobowy tryb rywalizacji
Staw czoła innym graczom w zawrotnych potyczkach każdy na każdego, na drużynowych arenach oraz w zawodach łączących z sobą tryby PvE i PvP. Zaznacz w kalendarzu wyjątkowe rywalizacje, takie jak Żelazna Chorągiew i zbierz ograniczone czasowo nagrody, zanim znikną.

Egzotyczna broń i pancerze

Tysiące różnych egzemplarzy broni, miliony możliwości. Odkryj nowe konfiguracje sprzętu i zdefiniuj swój osobisty styl. Rozpoczyna się polowanie na idealny arsenał.

Gra Destiny 2 za darmo

Wsparcie rozdzielczości 4K
Przynajmniej 60 klatek na sekundę
Pełną obsługę myszy i klawiatury z niestandardowym mapowaniem
Czat tekstowy
Regulowany obszar widzenia
Szczegółowe ustawienia ekranu
Wsparcie dla monitorów 21:9

Gra Destiny 2 za darmo do pobrania na komputer PC.

https://store.steampowered.com/app/1085660/Destiny_2/