Destiny 2 za darmo do pobrania

2021-10-13 0 przez Pliki

Gra Destiny 2 za darmo do pobrania na PC/PS4/PS5/Xbox One / Series X. Wszyscy mogą grać w Destiny 2 Porzuceni za darmo Gra rozpoczyna twoją legendę dzięki szerokiej gamie działań – od kooperacyjnych zadań po tryby rywalizacji, wymagające czynności końcowe i nie tylko.

Destiny 2 Porzuceni zostanie udostępnione za darmo 7 grudnia na Steam z okazji powolnego wycofywania zawartości do archiwum na czas nieokreślony począwszy od konca lutego 2022

Będziesz mógł wziąć udział w podstawowej wersji Destiny 2 za darmo pełna wersja gry. Destiny 2 to gra akcji MMO, osadzona w jednym, stale ewoluującym świecie, w którą możecie zagrać w dowolnej chwili, w dowolnym miejscu, wspólnie ze swoimi znajomymi, zupełnie za darmo.

Gra Destiny 2 za darmo jest dostępna do ściągnięcia z Battle.net (wystarczy zalogować się na swoje konto i wrzucić tytuł na listę).

Promocja trwa od 7 grudnia – jeśli do tego dnia wrzucicie grę do swojego katalogu, to otrzymacie ją na zawsze.

Ukończenie podstawowej historii z Destiny 2 zajmuje około 12 godzin.

Wyrusz w głąb świata Destiny 2, aby odkryć tajemnice Układu Słonecznego i wziąć udział w dynamicznej pierwszoosobowej strzelance. Odblokuj potężne zdolności żywiołów i zacznij gromadzić niezwykły sprzęt, dzięki któremu dostosujesz wygląd i styl rozgrywki swojego Strażnika do własnych potrzeb. Weź udział w widowiskowej fabule Destiny 2, wymagających misjach w trybie współpracy lub w rozmaitych trybach PvP w pojedynkę lub ze znajomymi. Pobierz za darmo już dziś i zapisz swoją legendę w gwiazdach.

Wciągająca fabuła

Jesteś Strażnikiem – obrońcą Ostatniego Miasta ludzkości w Układzie Słonecznym oblężonym przez haniebnych złoczyńców. Spójrz w gwiazdy i staw czoło Ciemności. To początek twojej legendy.

Klasy Strażników

Wybieraj między pancernym Tytanem, mistycznym Czarownikiem a zwinnym Łowcą.

Tytan
Tytani są zdyscyplinowani i dumni. Potrafią zarówno zaciekle atakować, jak i skutecznie bronić pozycji. Rozpal swój młot, rozpruwaj niebiosa błyskawicami i stań do walki z dowolnym wrogiem. Twoja drużyna będzie czuć się pewnie pod ochroną twojej tarczy.

Czarownik
Czarownicy wykorzystują tajemnice wszechświata jako broń pomagającą im przetrwać i pokonać wrogów. Siej spustoszenie na polu bitwy i w mgnieniu oka niszcz wrogów. Ci, którzy są po twojej stronie, poznają czym jest prawdziwa moc Światła.

Łowca
Łowcy są równie zwinni, co odważni. Poruszają się szybko i jeszcze szybciej dobywają broni. Strzelaj ze złotego pistoletu, przedzieraj się przez wrogów niczym wiatr albo atakuj z ciemności. Znajdź wroga, wyceluj w niego i zakończ walkę, zanim się w ogóle rozpocznie.

Wieloosobowy tryb rywalizacji i współpracy

Współpracuj lub rywalizuj ze znajomymi oraz innymi Strażnikami w najróżniejszych trybach PvE i PvP.

Wieloosobowy tryb współpracy
Ekscytujące przygody w trybie współpracy z niezliczonymi potężnymi nagrodami czekają. Zgłębiaj fabułę, biorąc udział w misjach, zadaniach i patrolach. Zorganizuj niewielką drużynę ogniową i zabezpiecz skrzynię na końcu szybkiego szturmu. Albo spędzaj godzinny, robiąc postępy w najazdach – największym wyzwaniu dla każdej z drużyn ogniowych. Ty decydujesz, gdzie rozpocznie się twoja legenda.

Wieloosobowy tryb rywalizacji
Staw czoła innym graczom w zawrotnych potyczkach każdy na każdego, na drużynowych arenach oraz w zawodach łączących z sobą tryby PvE i PvP. Zaznacz w kalendarzu wyjątkowe rywalizacje, takie jak Żelazna Chorągiew i zbierz ograniczone czasowo nagrody, zanim znikną.

Egzotyczna broń i pancerze

Tysiące różnych egzemplarzy broni, miliony możliwości. Odkryj nowe konfiguracje sprzętu i zdefiniuj swój osobisty styl. Rozpoczyna się polowanie na idealny arsenał.

Gra Destiny 2 za darmo

Wsparcie rozdzielczości 4K
Przynajmniej 60 klatek na sekundę
Pełną obsługę myszy i klawiatury z niestandardowym mapowaniem
Czat tekstowy
Regulowany obszar widzenia
Szczegółowe ustawienia ekranu
Wsparcie dla monitorów 21:9

Gra Destiny 2 za darmo do pobrania na komputer PC.

https://store.steampowered.com/app/1085660/Destiny_2/