Vegas Movie Studio Platinum Suite za darmo

2020-01-01 0 Pliki

Vegas Movie Studio Platinum Suite za darmo do pobrania pełna wersja to program do przechwytywania, edycji, montażu filmów z kamer, aparatów i innych urządzeń cyfrowych. Dzięki programowi filmy możliwe są do wykonania w wielu formatach, między innymi AVCHD, 3D MVC i HDV. Pozwala na edycję wideo w niemalże każdym dostępnym formacie – w tym także HDV, AVCHD i 3D MVC. Zawarte innowacyjne narzędzia stereoskopowe 3D, zaawansowane funkcje do tworzenia kompozycji wideo, korekcji kolorów i tworzenia ścieżek dźwiękowych pomogą uzyskać efekty filmu fabularnego w domowym studio.

W pakiecie znajdują się dodatkowo narzędzia do miksowania dźwięku przestrzennego do tworzenia ścieżek dźwiękowych. Gotowy materiał możemy zamieścić na serwisie społecznościowym YouTube, oraz nagrać na dyski Blu-ray Disc lub DVD.

Importuj wideo i zdjęcia cyfrowe ze smartfona, tabletu lub kamery wideo. Przeciągnij klipy wideo i zdjęcia cyfrowe bezpośrednio na oś czasu, aby je szybko edytować. Urozmaicaj swoją historię dzięki tytułom, efektom wideo, muzyce, przewijaniu listów kredytowych i nie tylko. Udostępnij swoje filmy rodzinie i znajomym na YouTube, Facebooku i Vimeo.

VEGAS Movie Studio Platinum dodaje jeszcze więcej ekscytujących narzędzi do solidnego zestawu funkcji ze światowej klasy stabilizacją wideo, kompletnym procesem edycji 360 °, śledzeniem ruchu i wiele więcej.

Przedstawiamy przechwytywanie ekranu w VEGAS Movie Studio. Wybierz jeden lub więcej ekranów komputerowych i źródeł dźwięku, nagraj akcję, a następnie wyeksportuj zsynchronizowane filmy i dźwięk bezpośrednio do nowego projektu VMS!

Uzupełnij swój zestaw do edycji filmów dzięki VEGAS Movie Studio Suite. Twórz piękne filmy z narzędziami tekstowymi, przejściami i mnóstwem efektów od lidera branży NewBlueFX. Rozwiń swoją kreatywność dzięki pełnemu zestawowi funkcji. Znajdź odpowiednie oprogramowanie do edycji wideo. Łatwy przepływ pracy typu „kliknij i przeciągnij”, dziesiątki efektów audio i wideo, wyrafinowane tytuły i tekst, bezpłatne oprogramowanie Music Maker i wiele innych. 

VEGAS Movie Studio do pobrania pełna wersja po polsku oferuje nasze najbardziej przyjazne dla użytkownika podejście do tworzenia pięknych filmów. Pracuj szybko dzięki interaktywnym scenopisom. Pewna praca dzięki automatycznym zapisom. Pracuj płynnie z procesorem graficznym i akceleracją sprzętową. Potężny i intuicyjny – nic nie pomaga tworzyć jak VEGAS Movie Studio za darmo pobieranie z chomikuj za free. 

Pobierz Vegas Movie Studio Platinum Suite za darmo https://www.vegascreativesoftware.com/us/vegas-movie-studio/