SoftPerfect WiFi Guard zabezpieczenie wifi

2019-01-04 0 przez Pliki

SoftPerfect WiFi Guard zabezpieczenie wifi to program do ochrony sieci WiFi. Zadaniem aplikacji jest skanowanie sieci w określonych odstępach czasowych. W chwili gdy wykryje komputer prawdopodobnie należący do intruza, natychmiast nas o tym poinformuje. Narzędzie bardzo dokładnie dba o to, aby ktoś niepowołany nie wykorzystał luk w zabezpieczeniach i nie uzyskał dostępu do naszej sieci bezprzewodowej pozostając niezauważonym.

SoftPerfect WiFi  jest niezbędnym narzędziem dla każdego do prowadzenia małej sieci bezprzewodowej i dążenie do utrzymania jej bezpieczną. Generalnie, nowoczesne sieci Wi-Fi są dobrze chronione, ale istnieje szereg niedociągnięć, które mogą zagrozić hasła Wi-Fi; obejmuje to luk w atakach szyfrowania i brutalnej siły. W efekcie ktoś może uzyskać nieautoryzowany dostęp do Internetu i sieci LAN i wykorzystywać je podczas pobytu niezauważone.

Ale co jeśli ktoś czyta twoje e-maile, kradnie prywatne informacje lub łamie prawo w Internecie podczas korzystania z połączenia internetowego?

Będzie Cię ostrzegać, jeśli sieć jest wykorzystywana bez wiedzy użytkownika. WiFi Guard to specjalistyczny skaner sieciowy, który działa za pośrednictwem sieci w określonych odstępach czasu i raportów natychmiast znalazła ona żadnych nowych, nieznanych lub nierozpoznane podłączonych urządzeń, które mogłyby należeć do intruza.

Jak zabezpieczyć WiFi?

  • Pingi komputery i inne urządzenia sieciowe i wyświetla te żywe.
  • Wykrywa zaporę komputerów, które nie odpowiada na ping.
  • Skanuje sieć w określonym przedziale czasu.
  • Natychmiast powiadamia użytkownika, gdy nieznane urządzenie zostanie znaleziony.
  • Działa na Windows i MacOS bezpłatne do pobrania za free

Pobierz SoftPerfect WiFi Guard zabezpiecz wifi za darmo. https://www.softperfect.com/products/wifiguard/