F-Secure SAFE za darmo

2020-01-01 0 przez Pliki

F-Secure SAFE za darmo do pobrania to program antywirusowy który oferuje ochronę w czasie rzeczywistym przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym, zainfekowanymi załącznikami wiadomości e-mail i innymi formami złośliwego oprogramowania. Automatyczne aktualizacje i błyskawiczne reakcje na nowe zagrożenia gwarantują najszybszą ochronę, a funkcja DeepGuard 5 Exploit Protection zwiększa poziom zabezpieczeń.

Program F-Secure SAFE do pobrania za darmo pełna wersja po polsku to rozwiązanie zabezpieczeń, które przy użyciu zaawansowanej technologii opartej na chmurze, chroni przed istniejącymi zagrożeniami internetowymi, skutecznie reagując na nowe niebezpieczeństwa. Łatwy do zainstalowania i nie obniża wydajności komputera. Program F-Secure Anti-Virus darmowe pobieranie z chomikuj zapewnia skuteczną ochronę.

Aby chronić komputer przed nowymi, złożonymi zagrożeniami, potrzebujesz zaawansowanej technologii wykrywania i ochrony. Automatyczne aktualizacje i błyskawiczne reakcje na nowe zagrożenia gwarantują najszybszą ochronę. Instalacja programu F-Secure Anti-Virus for PC jest dziecinnie prosta, a jego działanie nie spowalnia komputera.

Za pomocą produktu F‑Secure SAFE za darmo na rok możesz chronić komputery PC i Mac, smartfony oraz tablety. Już nie musisz się martwić wirusami – produkt F‑Secure SAFE automatycznie skanuje Twój komputer i zapewnia Ci bezpieczeństwo w Internecie
Wypróbuj program FSecure Anti-Virus bezpłatnie zaawansowane zabezpieczenia przed wirusami.

Usługa F‑Secure SAFE za darmo pozwala na instalację pakietu antywirusowego dla systemu Windows, urządzeń mobilnych z Androi, iOS oraz Mac.

Darmowa oferta jest dostępna na niemieckiej stronie producenta i kierowana dla lokalizacji Niemieckiej. Zanim wypełnisz zgłoszenie załącz w kliencie VPN lokalizację DE, albo załącz proxy z lokalizacją niemiecką.

1.W formularzy wpisz kod promocyjny :RH17FYH3FD
2.Podaj mail i wyślij zgłoszenie, klikając Weiter

https://www.f-secure.com/pl/home/products/safe