The Sims 4 za darmo do pobrania

2021-02-04 1 przez Pliki

The Sims 4 za darmo do pobrania gra pełna wersja na komputer pc na Steam. Sims 4 za darmo Xbox Live Gold Free Play Days bezpłatny weekend z grą.

W ramach Xbox Free Play Days do końca weekendu posiadacze abonamentu Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą grać za darmo w dwie gry:

The Sims 4 – graj za darmo przez weekend
Puyo Puyo Tetris 2 – graj za darmo przez weekend

https://www.microsoft.com/pl-pl/store/collections/freeplaydays/xbox

Inną opcją jest Origin US z użyciem VPN. Użyj sieci VPN USA do zalogowania sie do Origin
Dodaj standardową edycję gry do listy życzeń. Zobacz swoją listę życzeń. Kliknij przycisk Pobierz za darmo Sims 4. Najpopularniejsza gra symulacyjna na świecie doczekała się aktualizacji.
Poczuj moc tworzenia i kontrolowania własnych postaci w wirtualnym świecie, w którym nie ma ograniczeń. Wyrażaj swą kreatywność, dając Simom niepowtarzalny wygląd i unikalne cechy osobowości.

Nowe Sims 4 za darmo na Origin do pobrania po polsku wersja legalna PL.

Po zalogowaniu należy wybrać „pobierz za darmo”. Gra zostaje przypisana do konta Origin. Ściągnij najnowsze dodatki i klucze do gier za darmo.

Nowiutki etap życia małych dzieci zawiera nowe elementy rozgrywki, interaktywne obiekty i urocze ubrania, dzięki którym Ty i Twoi Simowie przeżyjecie niezapomniane chwile. Pobierz grę The Sims 4 Małe dzieci dostępne są w ramach darmowej aktualizacji do pobrania już dziś.

Pobierz za darmo The Sims 4 pełna wersja do ściągnięcia za free

Dodatek wymaga gry The Sims 4 za darmo do pobrania pełna wersja po polsku i wszystkich jej aktualizacji aby móc opiekowac się dziećmi grajac na komputerze.

„Na przestrzeni dwóch lat od premiery The Sims 4 słyszeliśmy od naszych graczy wiele opinii na temat tego, co chcieliby zobaczyć w grze. Choć nie zawsze możemy sprostać tym prośbom, zawsze bierzemy pod uwagę Wasze zdanie i zapamiętujemy, czego od nas oczekujecie. Zauważyliśmy, że często zdarzało się Wam pytać o etap życia małego dziecka. Bardzo istotnym dla nas było to, żeby tego typu zmiany pasowały do The Sims 4 i podobały się wszystkim naszym graczom.” – mówią przedstawiciele EA.

Nowa edycja gry dla dzieci doczekała się oczywiście kilku udoskonaleń. Gracz będzie mógł na przykład całkowicie wpływać na wygląd, a także – po raz pierwszy w historii gry – wprowadzono emocje wirtualnych postaci.

The Sims 4 pobierz za darmo pełną wersję na komputer to gra symulacyjna, w której gracz ma organizować życie wirtualnych postaci zwanych Simami. Gra jest obecna na rynku od 2000 roku i do dziś sprzedała się w 16 milionach kopii na całym świecie. Premiera czwartej części serii gier The Sims została zapowiedziana w maju 2013 roku. Jej światowy debiut nastąpił 2 września tego roku, dzisiaj ma miejsce polska premiera.

The Sims 4 za darmo do ściągnięcia po polsku

The Sims 4

W grę mogą grać osoby powyżej dwunastego roku życia. Jej twórcy podkreślają, że obecnie w The Sims grają całe pokolenia. Osoby, które grały w pierwsze części gry za darmo, dziś same mają dzieci, które zarażają swoją dawną pasją. Mimo że przeznaczeniem The Sims jest przede wszystkim rozrywka, gra posiada także walory edukacyjne. Dzieci i nastolatkowie uczą się głównie odpowiedzialności i ponoszenia konsekwencji swoich wyborów i zachowań. Np. Sim musi mieć zaplanowane codzienne czynności, takie jak sen i jedzenie. Jeśli gracz o nich zapomni Sim zachoruje, może nawet umrzeć.

Pierwsze wideo prezentujące rozgrywkę w grze The Sims 4: nowe narzędzie Stwórz Sima, tryb budowania oraz tworzenie historii w świecie gry. Film prezentuje jak działają emocje w grze i jak wpływają na historie, które rozgrywają się w świecie Simów. Darmowe pobieranie z chomikuj Simsy 4 za free.

Minimalne wymagania sprzętowe

 • System operacyjny: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) lub Windows 8 , 10
 • Procesor: Intel Core 2 Duo 1,8 GHz lub AMD Athlon 64 4000+ 2,4 GHz
 • Pamięć operacyjna: 2 GB
 • Karta graficzna: Nvidia GeForce 6600, ATI Radeon X1300 lub Intel GMA X4500 z 128 MB pamięci i obsługą Pixel Shader 3.0
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c
 • Dysk twardy: 9 GB plus co najmniej 1 GB na zawartość społeczności i zapisy stanu rozgrywki

Rekomendowane wymagania sprzętowe

 • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 (SP1) lub Windows 8  lub 10
 • Procesor: Intel Core i5 lub AMD Athlon X4
 • Pamięć operacyjna: 4 GB
 • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 650 lub lepsza
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c
 • Dysk twardy: 9 GB plus co najmniej 1 GB na zawartość społeczności i zapisy stanu rozgrywki