The Sims 4 za darmo do pobrania

2023-02-01 2 przez Pliki

The Sims 4 za darmo do pobrania gra pełna wersja na komputer pc na EA od 18 października gra przechodzi na model F2P czyli free to play. The Sims 4 za darmo na PC i konsole podstawowa wersja gry. Niestety za wszystkie dodatki nadal będziemy musieli zapłacić. GRA THE SIMS 4 NA XBOX ONE I PS4 JUŻ DOSTĘPNA.

Zaprojektuj całkowicie nowe miasto z Simami posiadającymi wyjątkowe osobowość, styl i aspiracje! Twórcy kultowej serii gier mobilnych The Sims prezentują zupełnie NOWE OBLICZE gry, w którą możesz grać całkiem ZA DARMO Simsy na telefon Android i iOS pod linkiem https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims/the-sims-freeplay

Najpopularniejsza gra symulacyjna na świecie doczekała się aktualizacji.
Poczuj moc tworzenia i kontrolowania własnych postaci w wirtualnym świecie, w którym nie ma ograniczeń. Wyrażaj swą kreatywność, dając Simom niepowtarzalny wygląd i unikalne cechy osobowości.

Nowe Sims 4 za darmo do pobrania po polsku wersja legalna PL.

Po zalogowaniu należy wybrać „pobierz za darmo”. Gra zostaje przypisana do konta EA, Steam i Origin. Ściągnij najnowsze dodatki i klucze do gier za darmo. Twoi Simowie zostaną przyjaciółmi – czy wrogami?
Buduj relacje rozpoczynające się od uderzenia w policzek lub przybicia piątki (albo bara-bara!).
Wzbogacaj swoje miasto, dodając sklepy dla zwierząt, dealerów samochodowych, supermarkety, a nawet plaże! Rozbudowuj swoje miasto, dodając nowych Simów.

Nowiutki etap życia małych dzieci zawiera nowe elementy rozgrywki, interaktywne obiekty i urocze ubrania, dzięki którym Ty i Twoi Simowie przeżyjecie niezapomniane chwile. Pobierz grę The Sims 4 Małe dzieci dostępne są w ramach darmowej aktualizacji do pobrania już dziś.

Pobierz za darmo The Sims 4 pełna wersja do ściągnięcia za free

Dodatek wymaga gry The Sims 4 za darmo do pobrania pełna wersja po polsku i wszystkich jej aktualizacji aby móc opiekowac się dziećmi grajac na komputerze.

„Na przestrzeni dwóch lat od premiery The Sims 4 słyszeliśmy od naszych graczy wiele opinii na temat tego, co chcieliby zobaczyć w grze. Choć nie zawsze możemy sprostać tym prośbom, zawsze bierzemy pod uwagę Wasze zdanie i zapamiętujemy, czego od nas oczekujecie. Zauważyliśmy, że często zdarzało się Wam pytać o etap życia małego dziecka. Bardzo istotnym dla nas było to, żeby tego typu zmiany pasowały do The Sims 4 i podobały się wszystkim naszym graczom.” – mówią przedstawiciele EA.

Nowa edycja gry dla dzieci doczekała się oczywiście kilku udoskonaleń. Gracz będzie mógł na przykład całkowicie wpływać na wygląd, a także – po raz pierwszy w historii gry – wprowadzono emocje wirtualnych postaci.

The Sims 4 pobierz za darmo pełną wersję na komputer to gra symulacyjna, w której gracz ma organizować życie wirtualnych postaci zwanych Simami. Gra jest obecna na rynku od 2000 roku i do dziś sprzedała się w 16 milionach kopii na całym świecie. Premiera czwartej części serii gier The Sims została zapowiedziana w maju 2013 roku. Jej światowy debiut nastąpił 2 września tego roku, dzisiaj ma miejsce polska premiera. Inną opcją jest Steam, Origin lub Xbox Game Pass z użyciem VPN. Dodaj standardową edycję gry do listy życzeń. Zobacz swoją listę życzeń. Kliknij przycisk Pobierz za darmo Sims 4.

The Sims 4 za darmo do ściągnięcia po polsku

W grę mogą grać osoby powyżej dwunastego roku życia. Jej twórcy podkreślają, że obecnie w The Sims grają całe pokolenia. Osoby, które grały w pierwsze części gry za darmo, dziś same mają dzieci, które zarażają swoją dawną pasją. Mimo że przeznaczeniem The Sims jest przede wszystkim rozrywka, gra posiada także walory edukacyjne. Dzieci i nastolatkowie uczą się głównie odpowiedzialności i ponoszenia konsekwencji swoich wyborów i zachowań. Np. Sim musi mieć zaplanowane codzienne czynności, takie jak sen i jedzenie. Jeśli gracz o nich zapomni Sim zachoruje, może nawet umrzeć.

Pierwsze wideo prezentujące rozgrywkę w grze The Sims 4: nowe narzędzie Stwórz Sima, tryb budowania oraz tworzenie historii w świecie gry. Film prezentuje jak działają emocje w grze i jak wpływają na historie, które rozgrywają się w świecie Simów. Darmowe pobieranie z chomikuj Simsy 4 za free.

Minimalne wymagania sprzętowe

 • System operacyjny: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) lub Windows 8 , 10
 • Procesor: Intel Core 2 Duo 1,8 GHz lub AMD Athlon 64 4000+ 2,4 GHz
 • Pamięć operacyjna: 2 GB
 • Karta graficzna: Nvidia GeForce 6600, ATI Radeon X1300 lub Intel GMA X4500 z 128 MB pamięci i obsługą Pixel Shader 3.0
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c
 • Dysk twardy: 9 GB plus co najmniej 1 GB na zawartość społeczności i zapisy stanu rozgrywki

Rekomendowane wymagania sprzętowe

 • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 (SP1) lub Windows 8  lub 10
 • Procesor: Intel Core i5 lub AMD Athlon X4
 • Pamięć operacyjna: 4 GB
 • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 650 lub lepsza
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c
 • Dysk twardy: 9 GB plus co najmniej 1 GB na zawartość społeczności i zapisy stanu rozgrywki

The Sims 4 za darmo w Epic Games – wersja podstawowa. Klikamy pobierz i wersja gry dodawana jest do naszej biblioteki.

Pobierz The Sims 4 za darmo na komputer PC pełna wersja gry po polsku od EA https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims