GG nowe Gadu-Gadu

2020-01-01 0 przez Pliki

Nowe GG do pobrania za darmo. Ściągnij najnowszą wersję komunikatora GG (dawne Gadu-Gadu) na komputer i telefon Android i iOS. Bądź zawsze w kontakcie i blisko przyjaciół oraz znajomych. Rozmowy tekstowe, głosowe, video i konferencje – po prostu rozmawiaj z komputera z kim chcesz.

Nowe GG to kiedyś najpopularniejszy komunikator w Polsce, z którego korzystało ponad 6 milionów użytkowników miesięcznie jest już dostępny w nowym wydaniu. Użytkownicy mogą korzystać z rozmowy audio-video przez www, czy archiwum on-line. Komunikator powinien przypaść do gustu zarówno zwolennikom starszych wydań aplikacji, jak i tych nowszych. Począwszy od tej wersji, komunikator zrywa z numeracją. Nazywa się po prostu GG dawniej Gadu Gadu komunikator. Nowe GG powróciło w wyglądzie do prostej obsługi – w nowym komunikatorze można ustawić zarówno skromny, minimalistyczny wygląd, jak i rozbudować go o kolejne zakładki, funkcje, awatary i opisy. Dostępne są emotki (buźki), statusy dostępności, jak i możliwość zmiany kolorów aplikacji – od stonowanego przez kultowy wygląd starszej wersji GG 6.1 po różowy motyw. Użytkownicy mogą testować nie tylko aplikację instalowaną w komputerze, ale i GG w wersji na przeglądarkę WWW (zastąpi ono dotychczasowe Web Gadu-Gadu).

Nowa wersja przeglądarkowa GG oferuje ona pełne możliwości programu – od rozmowy tekstowej, przez audio, po rozmowę wideo. Wśród nowości znajdziemy archiwum on-line rozmów i przesyłanych plików, a także funkcja wszechdostępność – rozmowa tekstowa ze znajomym rozpoczęta na komputerze, może być kontynuowana w wersji mobilnej GG w komórce, czy w wersji przeglądarkowej. Spośród nowości, warto wymienić także m.in. ulepszone zasady konferencji (rozmów wśród wielu znajomych), pasek powiadomień, nową wersję poczty e-mail oraz możliwość zapraszanie do kontaktu.

Komunikator GG jest dostępny dla komputerów z systemem Windows, Linux lub OS X. Możesz korzystać z niego przez przeglądarkę lub z wersji na telefonie komórkowym.

Pobierz GG nowa wersja http://www.gg.pl/info/pobierz