IcoFX program do tworzenia i edycji ikon

2020-01-01 0 przez Pliki

IcoFX to aplikacja przeznaczona do tworzenia i edycji ikon dla systemów Windows. Program IcoFX pozwala na tworzenie ikonek o rozmiarach od 16×16 do 256×256 pikseli. Aplikacja posiada sporą bazę ciekawych efektów do użycia podczas tworzenia grafiki, są to między innymi dodawanie cieni, odbić optycznych, zmiana kolorów. Program IcoFX potrafi także wydobyć ikonki ze wszystkich innych plików (dll, exe i inne) i zapisać je w formacie ICO lub ICNS.

W programie wystepuje szereg przydatnych narzędzi do pracy- jak pędzel, sprawy, gotowe kształty – dzięki którym stworzymy ikonki od postawy. Program umożliwia przechwytywania ikon z zewnętrznych aplikacji. Jedyne narzędzie potrzebne do edycji ikon i kursorów. Icofx to wielokrotnie nagradzany profesjonalny edytor ikon i kursorów dla systemu Windows. Jest to kompleksowe rozwiązanie do tworzenia, ekstrakcji i edycji ikon. Jest przeznaczony do pracy z ikonami Windows i Macintosh obsługującymi przezroczystość. Twórz ikony dla Windows i Macintosh. Obsługa ikon Windows o rozdzielczości do 1024×1024 z kompresją PNG. Konwertuj ikony komputera Macintosh na ikony systemu Windows i odwrotnie. 

Obsługa kursorów statycznych i animowanych. Utwórz favicon dla swojej witryny lub bloga. Możesz łatwo przekonwertować swoje ulubione obrazy na ikony lub kursory lub ikony na obrazy. Obsługiwane formaty obrazu SVG, BMP, PNG, JPG, JPG2000, TIF i GIF. Możesz wyodrębnić ikony z innych plików, w tym Windows Vista, Windows 7 i Macintosh.

Icofx oferuje w pełni funkcjonalny edytor obrazów z wieloma przydatnymi narzędziami. Podczas malowania można używać różnych rozmiarów pędzla, kształtów, twardości, a nawet trybów mieszania. Dzięki ponad 40 efektom na wyciągnięcie ręki praktycznie nie ma ograniczeń co do ikon, które możesz stworzyć.

Pobierz IcoFX za darmo na komputer Windows https://icofx.ro/