GTA Online samochód Grotti Brioso 300 za darmo

2020-12-22 0 przez Pliki

Świąteczny tydzień GTA Online samochód Grotti Brioso 300 za darmo i inne prezenty w promocji od Rockstar.

Główną atrakcją, oprócz motywów zimowo-świątecznych, jest samochód sportowy Progen Tyrus wystawiony jako główna nagroda w Kasynie, kosztujący w walucie gry 2.55 mln dolarów.

Każda osoba, która zaloguje się do GTA Online i odwiedzi w świecie gry stronę Southern SanAndreas SuperAutos.com otrzyma samochód Grotti Brioso 300 za darmo. Rockstar będzie zapewniać też w kolejnych dniach za logowanie się do serwerów GTA Online świąteczne wdzianka i akcesoria dla graczy. Część pojazdów dostępnych w produkcji doczekała się też przecen.

W Grand Theft Auto Online rozpoczęły się Święta 2020

Nadszedł czas na składanie życzeń – Święta w południowym San Andreas rozpoczęły się na dobre. Okolicę pokrył świeży śnieg, lokalne biznesy, jak kasyno Diamond, wyciągnęły świąteczne dekoracje, a miejscowi sprzedawcy oferują różnego rodzaju sezonowe niespodzianki.

Nie zapomnijcie zrobić sobie szybkiego selfie przy choince na Legion Square lub we wnętrzu własnego, przystrojonego na święta penthouse’u. Dodatkowo w tym tygodniu otrzymacie w GTA Online szereg sezonowych prezentów, bo przecież właśnie o to chodzi w Świętach.

Gra w GTA Online w dowolnym momencie od teraz do 30 grudnia zapewni następujące prezenty:

  • Krzykliwą maskę świecącą ze szwami
  • Czerwony sweter świąteczny Bleeder
  • Zielony sweter świąteczny Cluckin’
  • Tartanowe oznaczenie dla Ocelota Ardenta, Buckinghama Akuli oraz niestandardowego Karin Technicala
  • Oznaczenie Laski świąteczne dla Cometa Safari, HVY BWP oraz niestandardowego HVY Insurgenta (pickup)
  • Pakiet wdzięcznościowy zawierający 20 fajerwerków, pełny zapas przekąsek, pełny pancerz, 25 bomb przylepnych, 25 granatów, 10 min zbliżeniowych i 10 koktajli Mołotowa.