IObit Malware Fighter Free darmowy antywirus

2020-01-01 0 przez Pliki

IObit Malware Fighter Free to darmowy program antywirusowy do ochrony systemu operacyjnego. Aplikacja działa w czasie rzeczywistym, przez co potrafi szybko wykryć i usunąć wirusy, trojany, keyloggery oraz innego typu złośliwe oprogramowanie. IObit Malware Fighter Free oferuje trzy rodzaje skanowania: inteligentne (najważniejsze części systemu), pełne oraz ręczne (pozwalające wskazać elementy, które program ma przeskanować).

Program w wersji Free może być używany wyłącznie do celów niekomercyjnych. Zaawansowana wersja PRO dostępna po wykupieniu licencji oprócz możliwości użytku komercyjnego dostarcza również ochronę w czasie rzeczywistym, automatyczne usuwanie zagrożeń, automatyczne pobieranie aktualizacji, itd. Program posiada polski interfejs.

IObit Malware Fighter Free

Wykrywa i usuwa ponad 100 milionów nowych i ukrytych Malware, szybsze i bezpieczniejsze korzystanie z internetu w czasie rzeczywistym i ochrona prywatności.

Jest dobrze wiadomo, że złośliwe malware będzie porwać komputera, kradzież danych osobowych i uczynić komputer staje się wolniejszy i bardziej niestabilne. Teraz, w celu ochrony podczas przeglądania stron internetowych w potężny sposób, IObit Malware Fighter nowo dodane wiodącą na świecie silnik antywirusowy BitDefender, wzmocniony silnik anty-malware IObit i rozbudował bazę danych o 10 razy. Ta podwójna ochrona może głęboko skanowania i usuwania ponad 100 milionów ukrytych zagrożeń, takich jak spyware, ransomware, adware, trojany, keyloggery, boty, robaki i porywacze, aby utrzymać komputer wolny od ataku.

Anti-śledzenia Przeglądarka Protection. Złośliwe strony internetowe i wtyczki mogą łatwo zmienić swojej przeglądarki dostawcą stronę i domyślnej wyszukiwarki na inny bez twojej zgody. Zwiększona ochrona przeglądarka Anti-śledzenia w IObit Malware Fighter można skutecznie zapobiegać stronę porwania i modyfikację domyślnej wyszukiwarki na głównych przeglądarek, w tym Chrome, IE, Firefox i Edge, aby zapewnić sobie lepszego i bezpieczniejszego korzystania z Internetu.

Internet jest czymś w rodzaju pola minowego bezpieczeństwa, w których łatwo jest wpaść w kłopoty. IObit Malware Fighter ulepszone funkcje ochroniarz dla lepszej ochrony prywatności w czasie rzeczywistym, aby zablokować więcej złośliwego oprogramowania, wirusów, nawet RansomWare proaktywnie. Zwiększona ochrona będzie automatycznie usunąć złośliwe dane śledzenia, aby lepiej chronić swoją prywatność i hasło dla wszystkich rodzajów rachunków, nie pozostawiając miejsca na jakiekolwiek zagrożenie.

IObit Malware Fighter za darmo jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi nurtu produktów antywirusowych i może pomóc produkty antywirusowe w celu zapewnienia komputer na jego górnym bezpieczeństwa. Poczujesz, że jest łatwiejszy w użyciu i czytać z nowym projektowania UI. Ponadto z mechanizmem skanowania cache, IObit Malware Fighter będzie zminimalizować zużycie zasobów podczas skanowania i usuwania zagrożeń, aby znacznie zwiększyć szybkość skanowania na płynną pracę komputera.

Pobierz IObit Malware Fighter za darmo na Windows 10, 8 i 7 https://www.iobit.com/pl/malware-fighter.php